Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mért csinálta?...

Szerintetek mért csinálta? Más férfit is ok nélkül perveznek titulálnak nők?

Figyelt kérdés

Vonaton rengetegen ültek, így nem volt választásunk be kellett valaki mellé ülnünk egy 4 üléses helye.


Oda mentünk egy kb 35 éves nőhöz és megkérdeztük, hogy beülhetünk-e mellé, aki rögtön helyeselt.


A nő az ablak mellett ült, mellette az ülésen volt egy ilyen (link) nyári kalap és rajta egy táska.

[link]


Barátnőm ült be elé és én barátnőm mellé ültem.


A nőn egy nagyon rövid nadrág volt, tehát kint volt az egész lába.


Miután leültünk kb 2-3 perc beszélgetés után elkezdtem a telefonomat nyomkodni, ilyenkor kb 225 fokos szögben nézek le a telefonomra, majd mikor pár percel később feltekintettem arra lettem figyelmes, hogy a nő elvette a táskája alol a kapaják és látszólag erőltetve próbálta eltakarni a lábait.


Ez tartott kb 20 percen át, míg le nem szált és akkor is úgy állt fel meg úgy pozicionálta a sapkát hogy végig takarásba legyenek a lábai. Elégdurván erőltetett volt, tehát nem csak vételtenűl tartotta úgy vagy éppen azért mert úgy volt a legkényelmesebb.


Valahogy nem tudom magam túl tenni rajta, hogy úgy hogy tudta hogy mellettem van a barátnőm (mert elég egyértelmű, hogy a barátnőmmel utazom), ápolt kinézetem van, fiatal egyetemista vagyok Iphone 11 pro volt a kezembe és csak a cipőm 45 ezer. Tehát nem az az alak vagyok aki mellett bárki erősebben megszorítaná a pénztárcáját mert félelmet keltenék benne. Meg persze olyan kor különbség volt köztünk, szürreális a felételezés, hogy minden áron őt akarom nézni.


Hogy lehet egy nő ennyire öntelt, hogy "biztosan csak azért nézek lefele a telefonomra, mert titokban őt bámulom."


Szerintetek van rá bármi más logikus magyarázat?


Nagy darab (nem kövér), izmos vagyok (180cm, 95-105kg körül mozgok mindig) így megszoktam, hogy időnként furcsán kezelnek a nők az utcán. Volt hogy még gimnazistként egy nő szembe jött velem az utcán, majd átment a túlodalra és ahogy elmentük egymás mellett vissza jött az én oldalamra.

(Mindezt 5. kerületben Xantus János gimnázium mellett, ahova jártam. Tehát 0. veszélyhelyzet) és még rengeteg hasonló dolgot tudnék mondani.



Másokkal is történt már hasonlóan dühítő eset, ahol egyértelműen tudatta veled a másik, hogy perveznek, bűnözőnek hisz, amikor az ég világon semmit sem tettél és nem volt semmi igazi oka rá?



2021. júl. 3. 23:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem önteltség. Sok a perverz. Mivel idegen vagy, nem tudja, hogy te mit csinálsz.
2021. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
69%
Félreérted. Az iPhone-odtól meg a cipődtől, ill. talán az izmaidtól is veszettül benedvesedett. Szétázott tőled a kis shortja is, azért takargatta! Te alfa.
2021. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
81%
Ha nő lennél tudnád, hogy milyen sok férfinak vannak hátsó szándékai. Jó lehet leélni úgy egy életet, hogy ezt nem kell megtapasztalnod.
2021. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
65%

180 centis magassághoz 95-105 kilóval nem igazán lehetsz izmos.


Vagy fel vagy vizesedve, vagy kövér vagy csak eloszlik rajtad és még nem reng látványosan a zsír, de szerintem csak simán vizes vagy.


Aki izmos azon kirajzolódik, meg szikár, a végtagok hajlatban hegyesek.

2021. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%
Ha kilencszer futottál bele rossz alakokba, tizedjére akaratlanul is óvatosabb leszel.
2021. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Oké, de barátnőm ott van mellettem akivel folyamatos fizikai kontaktusban voltunk, így egyértelmű hogy előtte nem csinálnék semmit + ő is fiatal egyetemista, aki elég jól öltözködik így nem azt az érzetet adjuk le, hogy "Majd közösen kirablunk vagy megerőszakolunk".
2021. júl. 4. 00:10
 7/45 anonim ***** válasza:
61%
Egy élsportolón nincs ennyi plusz izom, szerintem még egy pankrátoron se aki cuccozik.
2021. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
92%
De az, hogy hogy vagy felöltözve meg ki van veled, az égvilágon semmit nem jelent.
2021. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb ember, (főleg a nők) külső alapján ítél, egyébként mit foglalkozol vele, hogy egy idegen nő hogy takargatta a lábait?

Problémád van a külsőddel?

2021. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Most komolyan a külsőn kell lemaradni?


Egyszerű Mérnökinformatikus hallgató vagyok csak konditerembe járok.


[link]

[link]


4# Nem a szálkás, Jonny V alak számít izmosnak (persze az is az). Az izmos jelzőt, csak azért használtam, hogy nagyából leírjam a külsőmet, de nem hittem volna hogy ilyen szinten fontos lesz :D


A lényeg az, hogy nem ijesztően vagyok izmos, tehát nem puffi 50es karú elhízott. Inkább az a szinte, amikor megfelelő fényben keresni kell a kockákat, de valahol ott vannak. Tehát átlag testzsírszázalék, csak több izom az átlag embernél.


8# Mért ne számítana? Főleg olyan publikus helyen, ahol egyből 20 férfi rám ugrana ha akármi rosszat csinálok és még ott helyben szakítan a barátnőm vele.


9# Zavar, hogy negatívan ítél meg és egyből olyan jelzőket asszociál a kinézetekhez, viselkedésemhez, amik minden ember számára undorítóak lennének.

2021. júl. 4. 00:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!