Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mért csinálta?...

Szerintetek mért csinálta? Más férfit is ok nélkül perveznek titulálnak nők?

Figyelt kérdés

Vonaton rengetegen ültek, így nem volt választásunk be kellett valaki mellé ülnünk egy 4 üléses helye.


Oda mentünk egy kb 35 éves nőhöz és megkérdeztük, hogy beülhetünk-e mellé, aki rögtön helyeselt.


A nő az ablak mellett ült, mellette az ülésen volt egy ilyen (link) nyári kalap és rajta egy táska.

[link]


Barátnőm ült be elé és én barátnőm mellé ültem.


A nőn egy nagyon rövid nadrág volt, tehát kint volt az egész lába.


Miután leültünk kb 2-3 perc beszélgetés után elkezdtem a telefonomat nyomkodni, ilyenkor kb 225 fokos szögben nézek le a telefonomra, majd mikor pár percel később feltekintettem arra lettem figyelmes, hogy a nő elvette a táskája alol a kapaják és látszólag erőltetve próbálta eltakarni a lábait.


Ez tartott kb 20 percen át, míg le nem szált és akkor is úgy állt fel meg úgy pozicionálta a sapkát hogy végig takarásba legyenek a lábai. Elégdurván erőltetett volt, tehát nem csak vételtenűl tartotta úgy vagy éppen azért mert úgy volt a legkényelmesebb.


Valahogy nem tudom magam túl tenni rajta, hogy úgy hogy tudta hogy mellettem van a barátnőm (mert elég egyértelmű, hogy a barátnőmmel utazom), ápolt kinézetem van, fiatal egyetemista vagyok Iphone 11 pro volt a kezembe és csak a cipőm 45 ezer. Tehát nem az az alak vagyok aki mellett bárki erősebben megszorítaná a pénztárcáját mert félelmet keltenék benne. Meg persze olyan kor különbség volt köztünk, szürreális a felételezés, hogy minden áron őt akarom nézni.


Hogy lehet egy nő ennyire öntelt, hogy "biztosan csak azért nézek lefele a telefonomra, mert titokban őt bámulom."


Szerintetek van rá bármi más logikus magyarázat?


Nagy darab (nem kövér), izmos vagyok (180cm, 95-105kg körül mozgok mindig) így megszoktam, hogy időnként furcsán kezelnek a nők az utcán. Volt hogy még gimnazistként egy nő szembe jött velem az utcán, majd átment a túlodalra és ahogy elmentük egymás mellett vissza jött az én oldalamra.

(Mindezt 5. kerületben Xantus János gimnázium mellett, ahova jártam. Tehát 0. veszélyhelyzet) és még rengeteg hasonló dolgot tudnék mondani.



Másokkal is történt már hasonlóan dühítő eset, ahol egyértelműen tudatta veled a másik, hogy perveznek, bűnözőnek hisz, amikor az ég világon semmit sem tettél és nem volt semmi igazi oka rá?



2021. júl. 3. 23:48
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk most látva a képeket én is tartanék tőled.

Ijesztőek a túlgyúrt emberek, és a szakáll sem bizalomgerjesztő.

33N

2021. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%

Lányként írok. Lehet magát szégyelte hogy kihívóan volt öltözve. A nagy melegben én is combot mutató naciban járok,de néha azon aggódok xy nem e gondol vajon k***ának? Vagy könnyen kaphatónak.

Vannak hülye emberek... Múltkor a pennyiben voltunk anyuval, a kasszánal a pénztaros nem akart minket kiszolgalni. Faradjunk masik kasszához,jött utanunk 3 ember őket kiszolgálta...

Ne foglalkozz vele!

2021. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy jó tested van. 😉
2021. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
86%
Magamból kiindulva olyan típus vagyok, aki mindenkivel szemben szemérmes. Mindegy, hogy fiatal, idős, férfi vagy nő. Allergiás vagyok rá, ha néznek. Abba bele sem gondolsz, hogy esetleg fóbiája van a hölgynek? Vagy rosszak a tapasztalatai? Esetleg szégyenlős típus? Miért kell az önteltséggel azonosítani a szemérmes viselkedést?
2021. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
67%

"Mért ne számítana? Főleg olyan publikus helyen, ahol egyből 20 férfi rám ugrana ha akármi rosszat csinálok és még ott helyben szakítan a barátnőm vele."


Mert egy 35 éves nő már sok mindent látott, kb 12 éves kora óta betalálják perverzek, és van, amelyik rosszul öltözött, van, amelyik öltönyös, van, amelyik egyedül van, és van, aki a kicsi gyerekét kézen fogva cuppog.


Az öntelt inkább te vagy, aki szerint a nő biztonságérzete másodlagos a saját lelked mellett.

2021. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
30%

A szakáll a gáz, visszább kéne vágni egy két centisre, a tested pedig normál testalkat.


Bárkinek van ilyen aki rendszeresen mozog (legalább heti 3x), és nem volt sosem felmentése testnevelés óráról.

2021. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
22%
Vagy legalább fond be azt a szakállt. Szerintem gusztustalannak élik meg a "szőr" miatt...
2021. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
79%
20 férfi rádugrana? Nem, mindegyik látna valami izgiset a telefonjában. Idegenekre nem számíthatsz, akkor sem, ha az orruk előtt történik valami, és ez is tapasztalat.
2021. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

A szakállam 0.5-1cm körül mozog, csak azért raktam be a régebbi szakállas képet (ott 21 vagyok, most 24), hogy lehessen látni a 105kgos kinézetem is mert előzőekben ezt kérdőjelezte meg valaki.


15# Megértem, de ha félek a kutyáktól nem fogok kutya menhelyen dolgozni vagy ha félek a tűztől nem leszek tűzoltó.


Ha paranoid mód félek, hogy valaki bármulni fogja a lábamat, akkor nem veszem fel a létező legrövidebb nadrágot, akkor sem ha nyár van mert van rengeteg más opció, ami ugyan olyan jó ebben az időben és mégis kevesebbet mutat.


Persze, bárkivel hasonló reakciót produkálhat ha 8. kerületben hajléktalan a késsel a kezében bámulja a lábait, de itt nem ez történt.

2021. júl. 4. 01:05
 20/45 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha simán szégyenlős lett volna, mint ahogy páran írják, nem helyeselt volna egyből arra, hogy odaüljetek hozzá. Szerintem azt hihette abból, ahogyan tartottad a telefonod, hogy őt fotózgatod vagy valami. Ne törődj vele.

Amúgy ha ez megnyugtat, én nő vagyok és még kb. 13-14 éves koromban történt, hogy kora délután leszálltam a buszról és sétáltam hazafele és valami 20-on valahány évesnek kinéző nő ment előttem és nagyon látványosan nézegetett hátrafele, meg egyre gyorsabban ment, mintha azt hitte volna, követem...Elég sértőnek gondoltam, hogy pont rólam, egy általános sulis kislányról hitte azt, hogy meg akarom erőszakolni vagy valami😂

2021. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!