Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fajta élet ez?

Milyen fajta élet ez?

Figyelt kérdés
Mióta sulit elvégeztem, 3 éve dolgozok se barataim semmi, dolgozok eszek iszok vasarolok, furdok, tvzek gepezek ennyi az egesz
2021. júl. 4. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Xanaxot nem felejtetted el bevenni, ugye?
2021. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez ilyen élettelen élet
2021. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Egy atlagos elet. Egy atlagos embernek pont ennyire van ideje, sajnos
2021. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Atlagos, unalmas. #3-as, mindenkinek arra van ideje, amire szan idot.
2021. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Robotpilota uzemmod. Hosszutavon megbosszulja magat. Par evig csinalhato, de ne mondj le magadrol. Aprankent, minden tulzott elvaras nelkul lopjal az eletedbe eletet.
2021. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Miért mire vágysz? Én 8 évig drog függő voltam...annak is örülök hogy túléltem.Gondolom a pezsgés hiányzik az életedből,nekem például semmi nem adja vissza azt a fajta élményt amit a drogoktól,nőktől kaptam...azért írom ezt le mert az unalom rossz tanácsadó vigyázz azért magadra,ne elégedetlenkedj..keress egy barátot/barátnőt aztán élj.
2021. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy átlagos magyar élet, ahol "átlagembereknek hívják a zombikat".

Ismerős a dolog.

2021. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Intorvertálként nekem pont ilyen az életem. Vannak barátaim, de pl 1000 km-re élek tőlük szóval ritkán találkozunk, itt meg max ismerősökkel megyünk el nagyritkán valamerre.


Én szeretem, mert nem kell máshoz alkalmazkodni, akkor megyek pl sportolni, amikor szeretnék, vagy simán megnézhetek egy GYU-maratont anélkül, hogy más mindenféle programokra vinne.


Túrázni is jobb szeretek egyedül, meg hasonló :)

2021. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!