Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kaptam egy némehjuhász és...

Ma kaptam egy némehjuhász és egy közép ázsiai keverék kutyust ,az anya a németh juhász az apa a közép ázsiai fehér kan , a kutyus fekete és elől a melkasa fehér , melyik fajta adotságait örokölte??

Figyelt kérdés

#Némethjuház közáp ázsiai juhász ,keverékéből ,milyen kutyus lesz ::
2021. jan. 10. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettőét keverve más más arányban.
2021. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezt igy nem lehet megmondani, valoszinuleg a szulok is mar alapbol csak valami fajtajellegu keverekek lehettek, gondolom torzskonyvuk nem volt. Akar meg az is lehet, hogy egyikre se fog hasonlitani igazan, mert mas geneket orokolt a ki tudja milyen felmenoktol is.
2021. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
... ki fog derulni :)
2021. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért írod a németjuhászt külön, és th-val? Nem családnév az :) XD
2021. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen érdektelen, milyen a színe.

Az adottságait pedig keverve örökölte.

2021. jan. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is keverék kutyusom van. Az enyém nem hasonlít kinézetben se az apjára se az anyjára. Viselkedése néha olyan mint az apja és néha az anyja. Nem lehet nagyon meghatározni, hogy mikor melyik. Szerintem az a kutyusom függ, hogy melyeket használja ki.
2021. jan. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A genetika nem olyan, hogy 1+1 az 2. Nem lesznek arányosan keveredve és a nagyszülők genetikája is kerülhet akár 90%-ban túlsúlyba, ez csak azon múlik melyik adottságok a dominánsabbak. Vannak olyan gének amik kifejezetten csak minden második generációban jönnek ki.

Szóval a tied sem lesz 50% németjuhász és 50% alabai, de előfordulhat az is.

2021. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!