Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért a komoly,...

A nők többsége miért a komoly, mogorva férfiakat kedveli?

Figyelt kérdés

Én mindig hülyülök, bolondozok, egy nőnek se jövök be.:))))


Most új melóhelyem van, zárkózottan viselkedek, komoly vagyok.(de csak azért mert új a hely). 3 hét alatt 4 lány érdeklődik utánam, de ha megtudják az igazi stílusom tutira lelépnek.

De már nem bírom sokáig ezt a komoly stílust.



2021. júl. 5. 09:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

A mogorva és a komoly között qrva nagy a különbség.

Na, ez a fogalomzavar a gond nálad!

2021. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom túl lősz a célon. Én meg mindig mogorva vagyok, ilyen vagyok pedig nincs rossz kedvem és ez sem vonzó senkinek. Szóval ne hidd ezt. Ha kettesben lennék csajjal nem lennék ilyen de arra sose kerül sor mert nem tudom elengedni magam. Te valószínűleg meg már túl lősz a célon, és olyan lehetsz mint egy bolond. Az sem jó.
2021. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Most ne gondoljatok olyanra mint pl Jim Carrey.


Inkább ilyen Fluor stílus, Istenes Bence típus vagyok, kicsit hülyegyerekes.


Este hazavittem egy lányt munkából (megkért rá), annyira nyomasztó volt komolyan viselkedni, pedig annyi hülyeség volt a fejembem.

Szóval elvagyok én egyedül is, nem vagyok kapcsolatfüggő, van még időm komolyodni 28 vagyok.


Lehet dél amcsiba kellene lépnem.😂😂😂


Azok a tüzes latin csajok áhhh....végem lenne.😁😁😁

2021. júl. 5. 10:46
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a humoros embereket. Csak nehezen nyitok feléjük, és inkább barátság lesz, addigra meg a másik félnek lesz valaki más.

Illetve más kérdés, hogy tényleg vicces-e a másik, vagy csak saját magát szórakoztatja. Mert ha csak irritáló, akkor nyilván nem jön be.

2021. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

14#

Legyél nyitott, mit vesztesz vele!


Sok ember meg legörbült szájú sajnos, figyeld meg, pedig nagyon sokan jól élnek, tele az utak jó kocsikkal, Lidl Aldi tömve a parkoló helló!


Akkor mire depizik a többség?


Voltam 2015ben Valenciában, spanyoloknál, a többség mosolyog...most akkor mi van??


Le kellene cserélni ezt a búval bélelt himnuszt is srácok.😀😀😀

2021. júl. 5. 10:55
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj már, mire vársz.
2021. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

#15

Anélkül, hogy bántani akarnálak, szerintem te inkább ne osztogass életvezetési tanácsokat, mert te jöttél ide panaszkodni, hogy egy nőnek sem jössz be!

Valamit nagyon rosszul csinálsz és lehet, hogy tényleg "dél amcsiba" kellene próbálkoznod!

2021. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

16#


Heheee


Igazi hazai! Tipik!


Veletek van tele az ország!😂😂😂😂

2021. júl. 5. 11:02
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ripacs vagy. Azt sokan nem szeretik.
2021. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Kérdést lezártam, köszönöm a válaszokat!


Ide ritkán járok, elég negatív itt a gyk-n a hangulat sajnos mindig.


Szép napot mindenkinek!

2021. júl. 5. 11:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!