Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért a komoly,...

A nők többsége miért a komoly, mogorva férfiakat kedveli?

Figyelt kérdés

Én mindig hülyülök, bolondozok, egy nőnek se jövök be.:))))


Most új melóhelyem van, zárkózottan viselkedek, komoly vagyok.(de csak azért mert új a hely). 3 hét alatt 4 lány érdeklődik utánam, de ha megtudják az igazi stílusom tutira lelépnek.

De már nem bírom sokáig ezt a komoly stílust.



2021. júl. 5. 09:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát, lassan csak kibújik a szög a zsákból...
2021. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%
De ebben mi a rossz. Máshol neked jobb lenne, akkor miért nem mész oda?
2021. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
Már ebből az indokolatlanul sok emotikonból látszik, hogy egy infantilis hülyegyerek vagy.
2021. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer dolgoztam együtt ilyen férfival. Még férfi létemre is megijedek az ilyenektől. Egyszerűen ki szedte belőlem az élet energiát. Energia vámpír.
2021. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mert azt gondolják, hogy a saját kis stílusukkal meg fogják puhítani őket.
2021. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha egy férfi tud laza lenni és poénkodni, ugyanakkor tudjon komoly is lenni, ha éppen arra van szükség. Ha elmesélem neki nap végén valamilyen problémámat, ami éppen bánt, ő meg elmarhulja, attól nem fogunk előrébb jutni.

Mindezt mondom úgy, hogy alapvetően egy vigyorgós nő vagyok, imádok nyitni az emberek felé, random rájuk mosolyogni, megköszönni, ha előre enged, odébb áll, stb.

2021. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig ezt a 3 oldalt de amiket leírtál az nem azért van mert komor vagy hanem inkább "titokzatos" xDD és nem tudnak rólad semmit

Pl gimiben vagy akár ált.felső osztályban mindig érdeklődtek utánam mert komolyan zárkózott voltam:D

2021. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#14 vagyok.

Félre érted. A humoros emberek felé úgy nem tudok nyitni, hogy abból lejöjjön a barátságnál túlmutató szándék. Mondjuk a többi ember felé is elég nehezen nyitok alapból.


Amúgy az a baj, hogy a vicces, humoros emberekkel párkapcsolatra törekvésekkel mindig ugyanúgy járok. Kb harom opció van. Folyamat viccelődik, ami lehet vicces, de nem ismerem meg annyira, hogy akarjak tőle valamit,ezért marad barát, de még nem is a legközelebbi fajta, hanem a kicsit távolabbi. Aztán van, aki folyton viccelődik, de nem vicces, erőltetett az egész, aztán ha veszi a lapot, hogy amúgy nem is vicces kb senkinek, csak magának, akkor megsértődik. Aztán van az, aki vicces, aranyosnak is tűnik, de több hét alatt nem jutunk el a tényleges ismerkedéshez, csak annyit tudunk egymásról, hogy egyidősek vagyunk, és hasonló a humorunk. És akkor olyanokkal jön, hogy én vagyok neki a tökéletes, holott szinte semmit nem tud rólam, csak azt, hogy lány vagyok, vele egyidős, és hasonlít a humorunk. És én nem szeretem ha valakinek ennyi infó elég a párválasztáshoz, komolyan, legyen benne annyi igényesség, hogy nem éri be három infóval. Mert így kb úgy jön le, mintha csak elkeseredett lenne, és full mindegy kivel áll össze, csak ne legyen az illetőnek pöcse, meg ne járókerettel járjon. És én nem szeretem, hogyha valaki túl sokat lát belém, túlmisztifikálja a tulajdonságaim, de az azért túlzás, hogy elég infó neki a tökéletességhez, hogy lány vagyok és vele egyidős.

2021. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!