Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsa a hozzáállásom ehhez?...

Furcsa a hozzáállásom ehhez? Mert nagyon eltér az egyetemi ismerőseimétől, és emiatt kicsit úgy érzem, az én fejemben nincs rendben valami ezügyben

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy ki mit szeretne ősszel, ha jelenléti vagy távoktatással menne a félév. Legtöbben a távoktatásnak örülnének, mert hogy milyen jó hogy nem kell bejárni a szerintük tök felesleges órákra, azt mondjuk nem tudom mit akarnának helyette egész ősszel csinálni. Én meg mivel szét unom magam, inkább járnék be órákra rendesen, utolsó félévem lesz az egyetemen, szeretném rendesen végig járni akkor már. De mivel mások nem így állnak ehhez hozzá, hanem távoktatásnak örülnének, kicsit eszembe ötlött egy olyan gondolat, hogy lehet én vagyok a gyökér, végzős egyetemistaként lehet nekem is le kéne tudnom magam foglalni úgy ahogy nekik, ahelyett hogy a szerintük totál felesleges órákra bejárjak. Tényleg nem stimmel a hozzáállásommal valami?
2021. júl. 5. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én meg azt vettem észre hogy a legtöbben a jelenlétinek örülnének. én örömtáncot járnék ha megint távoktatás lenne
2021. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért radikális ebbe bármelyik fél gondolata is, ha megvan a maga érve?
2021. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha az a legfőbb érved hogy mit kezdesz magaddal ha nem járhatsz be, akkor nem tudom mi lesz még veled később az életben. A leendő munkahelyed lesz az otthonod és kizárólag a munkának fogsz élni?

Barátokra, hobbikra, kapcsolatokra lenne szükséged hogy ne legyen ennyire üres az életed.

2021. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék ha jelenléti lenne. Nem azért, mert nem tudom elfoglalni magam, hanem azért mert az óráim nem feleslegesek. Én jelentkeztem ide, én vettem fel a tárgyakat, én választottam, mert én ezt akarom tanulni.

Másrészt jó lenne, ha lenne végre egyetemi élet, koli. Hiányzik már a csapat.

2021. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Azért azt tegyük hozza hogy az egyetem egy szociális központ, sokan ott találkoztak a szerelmükkel, barátaikkal.
2021. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!