Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti, akik otthagytátok a...

Ti, akik otthagytátok a pszichológusotokat, mert kicsapta a biztosítékot a hülyesége, mi volt az ok amiért, tettétek ezt? mármint amiért másik szakemberhez fordultatok vagy úgy döntöttetek, hogy nektek ilyen segítség nem kell?

Figyelt kérdés

Én szorongással kezdtem jérni egy pszichológushoz, államira, nem magánra.


2 ok miatt hagytam ott.


1 állandoan azt találta valamiért ki, hogy apám engem valószínüleg molesztált, ami NEM igaz.


2 beszélgettem vele egyszer az új kocsimról és mondtam, hogy szeretem a váltót, mert ügyetlen a kezem de ennek vastagabb a gombja meg felépítése és könnyen rá tudok fogni.... Erre megkérdezte: Érez vonzalmat férfiak iránt?


Ekkor hagytam ott a fenébe. Az volt az utolsó csepp.


Azóta kiderült a bajom is, asperger szindrómás autizmus a neve, a Delej utcában diagnosztizáltak, miután egy másik pszichológusnál felmerült ismét ez a gyanú amit még gyerekként mondott egy gyógypedagógus. Ui: az első pszichológus szerint akit otthagytam, biztos nem vagyok autista, mert autista nem tud érdemben fejlődni.


Te miért hagytad ott a pszichológusodat, ha otthagytad? Mi volt az ok? Mikor telt be a pohár? Megbámntad?


2021. júl. 5. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Magánhoz jártam, a 3. alkalom lett volna, kértem aznap reggel hogy munka miatt toljuk át az időpontot, mondta hogy +2500 forint szóval hagytam a fenébe.

Azóta nem voltam pszichológusnál pedig kellene de menyjen már a g*cibe az ilyen...

2021. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hu, ez azért durva. Látszik hogy baromira nem a gyógyításért tevékenykedik...sőt, le se szarja.
2021. júl. 5. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudott érdemben segíteni, csak ismételgette hogy "jajj szegény" hát én nem sajnálgatásért, hanem megoldásért mentem oda. Szexuális abúzus, bántalmazás, lelki terror, volt minden a gyerekkoromban. Erre nem tudott mondani semmi értelmes dolgot.
2021. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem én, hanem bátyám járt régen mikor ötödikes volt, mert néhány felsőbbéves durván piszkálta a suliban.

Anyánk akkor iratta ki tesómat, mikor a pszichológus megvádolta apánkat azzal, hogy bántalmaz minket. Ezt abból vonta le, hogy tesóm rajzolt egy képet a családunkról, és apukánkat kicsit arrébb rajzolta, mint minket. A pszichológus megkérte anyánkat, hogy szervezzen nekünk minél több programot apánk nélkül, hogy végre fellélegezhessünk. De apánk sosem bántott minket, ő pont az a típus, aki tűzbe menne a saját családjáért.

2021. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Csak arra voltam jó, hogy az ötleteimet ő kivitelezze.
2021. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Többnél is jártam, most is járok, és bár a mostaninál is érzem néha azt, hogy messze nem mindent ért meg, iszonyatosan lazán fog fel olyan dolgokat, amik nekem nagyon is traumatikusak, mégis sokszor, más témákban hasznos a segítsége. Volt viszont olyan pszichológus, aki a rakat pénzért az órát bámulta percenként, és teljesen alap dolgokra vágta a döbbent, hülye fejeket. Nem, semmi meghökkentő, csodába illő dolgot nem mondtam, csak annyit, hogy én tiniként szinte sosem buliztam és nem lázadoztam értelmetlenül, mivel introvertált vagyok. Ő pedig ilyen dolgokon csodálkozott. A leggázabb viszont az a nő volt (vele tényleg azonnal és szó szakítottam meg minden kapcsolatot) aki közölte velem, hogy nem tudja, miért nem tudom az anyámat elfogadni, az a fontos, hogy megszült, minden más másodlagos (lelki terror, a bántalmazás, stb., ilyenek voltak az életemben). Átlagembertől sem viselem el és vágom is ki az életemből, ha valaki pusztán a szülés jogán azt hiszi, hogy többletjogai vannak egy másik ember felett, azt azonban kriminálisnak tartom, hogy szakember ilyen toxikus nézeteket valljon. Amúgy az sem mellékes, hogy mindegyik magán...
2021. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
* szó nélkül
2021. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálpszichologusnál jártam kb 3x, minden alkalommal beszéltetett és az órát bámulta, konkrétan jó ha 2 mondatot kérdezett a 3 alkalom alatt, nem hogy érdemi tanácsot adott volna... Nem így képzeltem el az egészet, azt hittem a szimpla kérdések helyett (amit egy nem pszichológiát tanult is fel tudna tenni!) tudnak valami 'okosat' is mondani.
2021. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen voltam először pszichiáternél második kerületben valami kórházban. Nem tudtam aludni, nagyanyám haldoklott, suliban szapultak. Felírt napi 3 bogyó rivotrilt. Jött a tavaszi szünet szóval egész nap ágyban feküdtem kb és kockultam a sötétben szóval nem éreztem igazán au anyagot csak hogy kevés az erőm és nem is nagyon bírtam felkelni. Aztán misére kellett menni, húsvét. Templomban a festmények a falon meg szobrok elkezdtek repülni és mozogni én meg úgy nevettem, hogy nem tudtak lecsendesíteni. Anya egyből kivitt, és hívta rokonokat jöjjenek értem mert alig tudtam lábon maradni. Ketten kellett hazavinniük, úgy be voltam állva. Egyből másikat kerestünk.
2021. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!