Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is szimpatikus...

Szerintetek is szimpatikus Schobert Norbi lányában, hogy nyaralás helyett dolgozik?

Figyelt kérdés
Ma olvastam, hogy mehetett volna nyaralni, de helyette a boltjukban dolgozik, hogy legyen saját pénze.
2021. júl. 7. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Hűha, rengeteg diák dolgozik nemcsak nyáron, hanem egész évben is, mégse cikkeznek róluk.

Teljesen átlagos, semmi extra hír nincs ebben.

2021. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt írta a cikk:


A legidősebb Schobert-gyermek a tervek szerint most épp Santoriniben lenne, ahol a szülei Alakreform tábort tartanak, és feltehetően a tengerparton sütkérezne. Ezzel szemben most egy budai üzletben, a forró sütő mellett árulja a családi péksüteményeket naphosszat.


13 órás műszakban dolgozik.


"Szerencsés vagyok, hogy ide születtem, de én nem az a fajta tinédzser vagyok, aki az apucitól kapott luxuskocsiban furikázik a haverokkal minden este." Ezt nyilatkozta.

2021. júl. 7. 19:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szegény.


Azt tegyük hozzá hogy télen Maldív szigeteken jártak.


Amúgy meg az Alakreformba nem mentek el a szüleikkel, de hidd el, majd augusztusban bepótolják. Tavaly Olaszországban és Görögországban is voltak.


De nem irigylem tőlük, csak lássunk tisztán.

2021. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora áldozatot hozott. Ugyanezt több ezer diák és több millió ember is megteszi...
2021. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
99%
Igazából nem értem hogy mit akar ezzel elérni. Gondolom nem tart olyan sokáig az a tábor, ergo ha elment volna sem veszített volna olyan sok pénzt. Csak feltűnési mániája van
2021. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a helyében én is inkább kimaradnék ezekből a táborokból :D
2021. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is olvastam a cikket, és azt is mondta hogy csak 2 hetet dolgozik, úgyhogy túl fogja élni..
2021. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy engedték otthon maradni, szulo nélkül
2021. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat az affele koncentracios ehezteto munjatabor. A Norbi taboranal meg a boltban is jobb dolgozni 13 orat..
2021. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Talált egy indokot, hogy ne kelljen szüleivel lógnia
2021. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!