Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az olyan ember, aki...

Normális az olyan ember, aki egymás alatt ír kommenteket, és magának válaszolgat mintha két különböző ember lenne?

Figyelt kérdés

Kiírtam az alábbi kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1124..


Lehet én sem jól reagáltam. Elismerem. Egyik kommentelőnek se volt pipája, mindenhova anonim volt kiírva. Nekem már gyanús lett ez, de azt írta hülye vagyok, megvédte saját magát. Majd hirtelen megjelent a neve és kiderült, hogy az összes kommentet ő írta. Normális az ilyen ember?


2021. júl. 9. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális, de az sem hogy így bepöccentél az első válaszán amiben semmi kioktatás nem volt, csak segítő szándék.

Zsák a foltját megtalálta.

2021. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Majmok bolygója! -Magyar kiadás!
2021. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1: Én sem jól reagáltam elismerem. De gondolható volt egy idő után, hogy ő írja mindet. Aztán a hülye felfedi a nevét. Én legalább ilyet nem csinálok. Vállaltam amit írtam, de nem hazudok össze vissza.
2021. júl. 9. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok a hülye, szokj hozzá és nem ér meglepetés.
2021. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
LOL, te paranoid, vagy jo nagy bunko vagy.
2021. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miután lebuktattam, elkezdett undorítóan sértegetni és káromkodni,bevallotta, hogy ő egy troll és azzal szórakozik, hogy eljátsza, hogy ő két különböző ember. Azóta ígérgeti, hogy törölni fogja a fiókját. Nyilván ez nem fog megtörténni, hiszen ennyi élete van. Vigyázzatok az oldalon. Itt nem segíteni akarnak az embernek, hanem csak gúnyolódni rajta.
2021. júl. 9. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!