Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szórakozó helyen lehet...

Csak szórakozó helyen lehet az embernek barátnője, oda kéne elmenni?

Figyelt kérdés
Sose voltam de már gondolkodom rajta. Unom már hogy 29 éves vagyok és sose volt barátnő. Nem vagyok valami férfias, ilyen se nem sovány se nem kövér vagyok, van egy kis hasam szemüveges vagyok. Sikerülne szerintetek vagy kinevetnek? Más megoldás létezik? Társkereső esélytelen már próbáltam. Beoltva mondjuk nem vagyok de valahova csak be engednek egyszer. 29F

2021. júl. 10. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hinném,hogy magadnak megfelelő nőt találnál discoba.

Szerintem legjobb hobbi által,kurzusok álltal (pl. egy angol tanfolyam) vagy rövidebb munka álltal,vagy utcán ismerkedni.

2021. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem fog menni. Buliban legalább isznak, meg én is. Talán jobb. Meg kéne próbálni.
2021. júl. 10. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Hosszútávú barátnőt én nem szórakozóhelyen keresnék, hanem inkább valami "konzervatívabb" helyen, de egyébként nem is tudom eddig mire vártál egyáltalán, tudom hogy vannak akik nem szeretik a szorakozohelyeket de számomra egyik legjobb érzés a világon ,bódult állapotban , a hangos zenében szégyenérzet nélkül nyalakodni valami fiatal lánnyal, én azt javaslom próbáld meg bepótolni ezt a kimaradt részt az életedből, mert szerintem nem bánnád meg .18F
2021. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
1. Mindenképpen oltasd be magad, 2. fogyjál le, sportoljál, 3. és pont a sportolás alkalmával, például beiratkozol egy evezős helyre, vagy elmész biciklizni, vagy túrázni többekkel (turatárs.hu) találhatsz barátnőt. Normális nőt szórakozóhelyen nem találsz. V
2021. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a társkereső olyan, hogy 30 válaszolóból jó, ha 5-öt meg lehet nézni, abból 3-nak én nem tetszem, 2 meg nekem nem. Évekig kell csinálni, hogy végre valaki bejöjjön. Ez egy ilyen dolog.
2021. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!