Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok miért mennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok miért mennek bulizni akik nem akarnak fiúkkal táncolni, csak a telefont nyomják egy helyben állva a barátnőjük előtt és még nem is érzik magukat jól?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem kötelezö táncolni fiúkkal
2019. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a kérdést nem értem.

A fiatalok (még én is az vagyok, de nem ilyen) nem mindenhol, mindig a telefonjukat nyomják? Nalátod.

2019. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ők nem antiszociálisak és nem gyűlölik a többi embert, csak introvertáltak. Nekik a nagy tömeg lelkileg fárasztó, és jobban érzik magukat egyedül vagy csak 1-2 ember társaságában.
2019. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Neharagudj meg de én nem azért járok bulizni hogy fiúkkal táncolgassak és nem is azért hogy a telefonomat nyomogassam

Tudod miért járok el? Hogy a barátnőimmel táncoljak és hogy jól érezzem velük magamat

Fiúk nélkül

Nem értem

Nem előírás hogy fiúval kellejen táncolni

Biztos van olyan aki olyan mint amilyennek leírtad de ne vegyél már egy kalap alá mindekit

Egyébként azért hozzáteszem nem fog mindenki veled táncolni akivel te akarsz

Szokd meg

2019. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az én esetemben azért, mert a barátnőim elrángatnak hogy "milyen jó lesz" aztán kiderül hogy mégsem, mert táncolni nem szeretek, a hangzavartól beszélgetni nem lehet, akkor mi mást csináljak a telefonnyomkodáson kívül.
2019. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Lehet a barátnője ráncigálta el, és semmi kedve nem volt ott lenni, de nem is akarta megsérteni a barátnőjét, szóval elment.

Nem kell túlgondolni 🤷‍♀️

2019. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos irigységből teszik! :D
2020. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!