Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy élnél meg havi 60.000...

Hogy élnél meg havi 60.000 forintból?

Figyelt kérdés
Mire költenél többet, kevesebbet, ha ennyi pénz folyna be (és nem lenne ki adjon többet/eltartson) ?

2021. júl. 10. 08:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Gyakorlótanár vagy?:/
2021. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1 Nem. Nem számít.

A kérdésre válaszoljatok lécci. Szállást ne vegyétek figyelembe, az van. Egyedül hogy élnétek meg ennyiből? Mire mennyit költenétek? Étel, Ruha, Benzin, Szórakozás, Stb, Igen ott vannak a számlák is - Azzal hogy spórolnátok?

2021. júl. 10. 08:37
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Benzin alapból felejtős, a szórakozás maximum az, ha egyedül iszod a legolcsóbb sört a TV előtt, heti 1x 1 doboz maximum.


Ruha megint maximum az olcsó kínaiban kapható, de én inkább csak kajára költenék, jól megkell nézned mit vásárolsz. Főleg ha számlákat is kell fizetned.

2021. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha van saját ingatlan , akkor sem tudjuk mennyi a rezsije, de számolok 20 ezerrel ( és akkor nagyon optimista voltam ) . Erre jön a telefon + internetszámla ,legyen 5 ezer .Marad 35 ezer forintod . Ebből a szórakozást meg a benzint gyorsan felejtsd el ..


Ha van kert megpróbálnék termelni magamnak,amit lehet . A rezsin azon kívül,hogy nem égeted feleslegesen a villanyt , télen csak egy szobát fűtesz és nem teli kád vízbenfürdesz,hanem egy gyors zuhany nem igazán lehet spórolni .


Ez maximum,és nagyon maximum,ha minden kiadással kapcsolatban optimista vagyok arra elég,hogy ne halj éhen .

Keresnék másik munkát vagy másodállást .

2021. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Kolisként teljesen jól megéltem ennyiből, mondjuk ugye ott nem kellett számlákat fizetni meg kaját is csak akkor ha szar volt a menza. Benzin szerintem is elég felejtős, mondjuk ha csak nagyon kis távra kell akkor lehet olcsóbban kijön mint a bérlet. Ruha az szerintem turiból, én is szoktam ott vásárolni mert vannak tök jó ruhák mondjuk most azok is elkezdtek drágulni, de vannak kilós turik. Vagy tényleg valami olcsó kínai de ott nem olyan jó a minőség. Kajáknál meg mindig azt vedd ami akciós vagy a legolcsóbb és ha főzöl rendelgetés helyett az sokkal olcsóbb. Így talán pont kijönne 60ezerből.
2021. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Ennyiért el se megyek dolgozni. Akkor inkább ingyen megyek gyakornoknak valahova, ahol aztán lesz esélyem normális bérre a betanulás után.
2021. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Esztet csak szociális és munkaügyi, ill. népjóléti vonalon működtetett Nemzeti Hivatalok fejesei tudhassák! Ők azok az életművészek, akik szerint ez nem lehetetlen küldetés!
2021. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ebből a számlákat befizetném, meg a legolcsóbb alapanygú kajákat enném. Szórakozás és egyebek nuku. Örülök ha egyáltalán kajára kifutja.
2021. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
30e-ből megvannak a számlák (ha ennyit keresel, akkor gondolom kicsi a lakás és kevés a rezsi), 15-20e-ből ki lehet hozni a kaját (tejbegríz, párizsis zsemle, paradicsomos tészta és hasonló kajákkal meg lehet oldani). Marad egy 10-15 amiből lehet ruhát, tisztálkodó szereket venni és akár még valami szórakozásra is futhatja 1-1 alkalommal. Szóval meg lehet oldani, de hosszú távon nem akarnék így élni.
2021. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Számlák!... 30000-ből... Egy eldugott tanyán... :)

Vagy már ott sem! :)

2021. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!