Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyukák, ti is sokszor vagytok...

Anyukák, ti is sokszor vagytok féltékenyek a szebb, fiatalabb nőkre?

Figyelt kérdés
Tudjátok, azokra a huszonéves csinos lányokra, akik vidámak, jól néznek ki, semmi gondjuk és bámulják őket a férjetek a szupermarketben/metrón. Sajnos én nagyon az vagyok:(
2021. júl. 10. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy anyuka lettél, nem kell mázsás tehénnek lenni, lehetsz ugyanolyan odaadó az ágyban, mint régebben, és ha meg is nézi a férjed a csinos, fiatal lányokat, nem fog kelleni neki rajtad kívül senki más.
2021. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt látom, hogy az anyukák szépek, csinosak, vékonyak. Én meg mázsás tehén vagyok, pedig nincs is gyerekem. Mégsem vagyok féltékeny senkire. :)
2021. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Sosem voltam féltékeny típus.
2021. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

NEM.

Egyrészt soha nem érdekelt MÁSOK kinézete, másrészt attól, hogy szültem 4 gyereket, még nem lettem elhízott, formátlan tehén. Természetesen ehhez oda kellett figyelni arra, mit eszek, rendszeresen kellett sportolni, emellett ettöl még nem öltözöm úgy, mint a saját nagymamám - szóval okom sem lenne irígykedni, mert nincs mire.


Ha TÉGED zavar a helyzet, akkor tegyél ellene, akkor megoldódik a probléma

2021. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Mennyi idős gyerekeid vannak?

Nekem a lányom 2 éves, és mérföldekkel jobban nézek ki,mint szülés előtt. Egyszerűen igényem lett arra hogy dögös legyek. Kb 7-8 hónapos kora után elkezdtem tornázni, a kajára figyelni, és a vírus miatt, kizárólag webáruházból a ruhatáram felfrissítettem.

Megcsináltattam a hajam, meg a körmöm, és máris nem vagyok igénytelen kinézetű. Minden csak elhatározás kérdése. Hétköznap a férjem kiszámíthatatlan,hogy mikor ér haza, így a fodrászt, kozmetikust szombatra időzítem.

2021. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Dolgoztam fűrdőkben. Elég sok csinos anyukát láttam és a fiúk is szerettek a gyerekmedence felé nézelődni. :)


Egyébként szerintem van valami szép az anyukákban, remélem én is olyan leszek majd amilyennek én látom őket. 😉

2021. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!