Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó vagy rossz embernek tartod...

Jó vagy rossz embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
És miért?

2021. júl. 10. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó is és rossz is. Az évek során rosszá tettek az emberek akiket nem kellett volna beengedni az életembe. Ezáltal nem tudom őket sajnálni sőt kifejezetten rosszindulatú vagyok velük. Akiket szeretek azokért tűzbe megyek és ezzel mindent elmondtam
2021. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Girlll3 ***** válasza:
Nem vagyok jó ember, de lehetnék az, talán, ha a körülményeim mások lettek volna és többen szeretnek, most nem ilyen üres életet élnék. Sokakban csalódtam.
2021. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem annyira könnyű kérdés, de nehéz sem. Másokhoz képest rosszabb vagyok, hiszen én vagyok az egyetlen troll a gyakorikérdéseken azáltal, a szaktudásomat arra használom, hogy segítséget nyújtsak vele, egészséges vitára bocsájtva azt. Szerencsére a gyakorikérdéseken szinte mindenki vitaképes, csak én nem.


Hogy miért?


Gondolom azért, mert rosszabb vagyok náluk. Egyetlen épkézláb mondatot se tudok megfogalmazni, példának okáért.


Érvelni meg végképp nem tudok, jelenleg folyamatában tanulok érvelni a gyakorikérdéseken az emberektől. Gyakran olvasom érvként azt, hogy "csak". Kezdek rájönni, hogy valóban lényegesen magasabb EQ és IQ jellemzi az itt megfordulók zömét, hozzám képest. Ezért hát szégyenlem magam. De majd tanulok tőlük!

2021. júl. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mélyen spirituális istenszolga vagyok.
2021. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!