Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fáj nekem ez a mondat...

Miért fáj nekem ez a mondat miközben nem kéne?

Figyelt kérdés
"Most sokkal szebben nézel ki, régen nem ilyen voltál". Nekem ettől valami negatív hatás jön belőlem. Pedig ennek inkább pozitívnak kéne lennie.

2021. júl. 11. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mint, ha régen ronda lettél volna. Nem csodálom, hogy sértésnek veszed.
2021. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit tahón hangzik, mint ami azt sugallja, hogy régen nem néztél ki jól, de szerintem ne vedd magadra nagyon. Ezek a mondatok sokkal inkább egy véletlenül nagyon rosszul elsütött mondatok, amit nem akartak általában bántásnak mondani. :)
2021. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Mert azt sugallja hogy csak feltétellel szeret. Hogy a régi éned nem volt elég jó hogy magáért szeressék mindig a kinézeted befolyásolja hogy mennyit érsz mások számára.

Most lehet hogy ártalmatlan bók volt ezt nem tudhatom. Magadban kell rendbetenned hogy önmagadnak mennyit érsz. Ne mások véleménye számítson.

2021. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rosszul hangzik, de lehet, hogy igaz... Egyébként nem azt mondják hogy most szép vagy, hanem hogy szebb. Tehát ezelőtt is szép voltál.
2021. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet azért érzem ezt, mert régen nem szerettem magam, mostmár kicsit új külsővel több önbizalmam lett.
2021. júl. 11. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Elég szerencsétlen bók, az vitathatatlan. De csak egy vélemény a sok közül, nem kell túlagyalni.
2021. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyrészt ugyan pozitív is, másrészt viszont valóban negatív, mert elgondolkodtatja az embert, hogy régen nem volt ezek szerint vonzó. A fontos, hogy jelenben élj, mára megjött az önbizalmad és biztos varázslatos vagy élőben. :)
2021. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!