Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem találom a helyem a világba...

Girlll3 kérdése:

Nem találom a helyem a világban? Más is van így ezzel? Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés
Minden csoportban és munkahelyen én kerülök perifériára. Kitúrnak, nem fogadnak be vagy egyenesen undokok velem szemben. Felnőtt nőként nincsenek barátaim és rendes szociális hálóm. Munkahelyeken nem boldogulok. Annyiféle ember van, kérdés miért nem fogadnak el mások? Kicsi gyerekkorom óta ez van. Munkahelyen is igyekeztem, de ha hibázok figyelmetlenségből vagy valamit nem úgy csinálok, ahogy elvárták volna, akkor nem kedvesen reagálnak. Úgy érzem a világnak nem felelek meg és egyszer utcára kerülök, mert semmi sem megy. Se a munka, se a magánéleti rész. Még az apám is ezzel riogatott, hogy az utcán kötök ki. Az emberek megismerni se akarnak. Mintha kerülnének, komolyan úgy érzem, hogy semmi se megy. Soha sem keresnek engem semmiért sem. Nem beszélgetnek velem, nem érdekli őket mi van velem és már meg se próbálok nyitni, úgysincs értelme. Nem mennek el velem sehova, nem mozdulok ki, nem is érdeklődnek.

2021. júl. 13. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Az alapján hogy állandóan férfigyűlölő kommenteket írsz mindenhová itt a gyk-n és általánosítasz, gondolom ez sugárzik rólad a való életben is, és emiatt nem jön össze semmi az életed semmilyen területén. Negatív vagy, utálkozol, és az ilyen embereket mindenki kerüli.
2021. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm a férfiakat... Van köztük normális. Csak kevesebben vannak.
2021. júl. 13. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Én is ugyanígy vagyok
2021. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Az is baj, hogy te magad is zárkózott vagy. Nem egy kérdésed volt már, ahol több kérdést is kaptál, amik segítettek volna a jobb válaszadáshoz... ha válaszoltál volna rájuk.
2021. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Prokopf ***** válasza:
95%

Először tedd fel a jó kérdéseket, mégpedig saját magadnak. Pl. "Milyen tulajdonságaim vannak? Ezekkel mennyire vagyok elégedett? Vajon mások ezekből mennyit látnak? Vajon másoknak mennyire tetszik, amit látnak belőlem? Mely tulajdonságaimon változtatnék és melyeken semmiképp? Mennyire akarok egyáltalán tetszeni másoknak, és kiknek?" stb.

Ahhoz, hogy megtaláljuk a helyünket a világban, először magunkat kell megtalálnunk, ergo megismernünk is...a többi jön magától...(remélem😉)

2021. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Azt sikerült megfigyelni, hogy az emberek minek a hatására távolodnak el? Milyen munkát végzel jelenleg? Ezt a szakmát sosem érezted úgy, hogy rád szabták, vagy csak nemrég kiégtél benne?

Én szívesen beszélgetnék veled. :)

2021. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Keress valami melót, amit nem utálsz. Kérj segítséget az ügyeid intézésére.

Ennyit tudunk tenni.

2021. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!