Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi úgy, hogy a...

Más is érzi úgy, hogy a koronavírus óta beszűkültek az emberi kapcsolatai?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen a korlátozasok alatt nem nagyon tudtak találkozni az emberek, de én úgy érzem, hogy ez azóta sem változott. Más is érzi így? Vajon örökre elhidegültek egymástól at emberek?
2021. júl. 13. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból intro vagyok, de totál érzem ez az eltávolodást a másiktól. A munkahelyemen, a munkatársaimtól pl. távol vagyok mindenféle tekintetben.
2021. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, eddig sem voltak nagyon.
2021. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


1es neked is home office van?

2021. júl. 13. 23:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs változás. Se jobb, se rosszabb nem lett. Legjobb cimborám adta át a koronát is.
2021. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
#4 - Igaz barátokra mindig és mindenben lehet számítani.
2021. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is valahogy így érzek. Tavaly márciuaban, még a nagy korlátozások elején úgyahogy tartottam is a kapcsolatot másokkal, de egyre kevesebbet beszéltünk, a találkák meg ugye nem nagyon jöhettek szóba, úgyhogy szépen-lassan eltávolodtunk egymástól. Csak aztán ez valahogy nem változott a korlátozások végére sem, ha még beszélek is a haverokkal, sokkal ritkábban és sokkal kevesebbet, nem nagyon értem az okát. Asszem ez a járványidőszak senkinek sem tett jót..
2021. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
A mi köreinkben még a koronavírus sem változtatott semmin
2021. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent változott, de nem feltétlenül a covid miatt, hanem mert pont akkor érettségiztünk és mentünk egyetemre. Amúgy is változott volna minden.
2021. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Úgy sajnálom a fiatalokat, főleg, akiknek első évük volt középsuliban/egyetemen, nem tudtak az új osztálytársaikkal megismerkedni, a legszebb éveiket vették el.


És igen, ahogy #6os válaszoló írtad, én is úgy erzem, hogy nem igazán akar visszaállni a rend a covid után sem. Nagyon szomorú vagyok

2021. júl. 14. 09:19
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Kb. egy nulla lett a szociális életem a koronavírus berobbanása óta.

Mondjuk előtte sem volt sok.

Mire visszaállna az élet, addigra meg elvégzem az egyetemet, most leszek végzős.


21F

2021. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!