Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki ugyanúgy él a járvány...

Mindenki ugyanúgy él a járvány vége óta ahogy a járvány előtt vagy van olyan aki óvatos maradt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy újra ugyanolyan szinten jártok-e már bulizni, szórakozni, kirándulni, strandra, wellnesbe, étterembe stb. vagy van olyan aki ennek ellenére is óvatos csak szükséges esetben közlekedik, kockázatot érez stb.

Aki vigyáz annak mi az érve az óvatosság mellett? Kapott oltást?



2021. jún. 26. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Ki mondta, hogy vége van a járványnak?

Tavaly nyáron is "Vége volt a járványnak" (Vagy is tartottak egy kis szünetet).

2021. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

előtte se jártam, utána se fogok. de látom, hogy a strandok zsúfolásig tele vannak, szóval mindenki sz@rik bele az egészbe.


Nem tanultak az emberek ebből semmit. No problem, majd a köv vírust a természet "kegyetlenebbre" gyártja.

2021. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Én jártam és most már pláne járunk mindenhova a barátaimmal.

Nem vagyunk oltva

30/N

2021. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Be vagyunk oltva, csak kirandulni jarunk, beoltott baratainkkal a kertben ulunk egyutt. Sehova nem utazunk, vendeglatoegysegbe meg nem jarunk. Olyan szep helyen lakunk, hogy egy eletfogyt lockdownt is tulelnenk.
2021. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs vége a járványnak, attól hogy ezt közvetíti a média meg az EB.
2021. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy járok, mint eddig. Semmit nem csinálok másképp (csak, amit kötelező). A járvány előtt sem használtam kézfertőtlenítőt, alatta sem és jelenleg sem. Nem leszek feszült, ha valaki mellém ül a buszon, nyugodtan eszem az étteremben.

(Átestem a fertőzésen, oltást nem kaptam.)

2021. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!