Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az LMBTQ+ a felnőtt emberek...

Ha az LMBTQ+ a felnőtt emberek közti együttlét különböző fajtát jelenti, mit keres benne a T, az I és a Questioning?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Transz

Inter (ebben nem vagyok biztos)

Queer

Ezek is ugyanúgy szexualitások mint a L G és B.

2021. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Transgender, Queer azt hiszem.
2021. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A transzneműség, a questioning és az interszex az nem szexuális orientáció.
2021. júl. 15. 18:33
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Azt remélem, hogy nem vagyunk messze attól, hogy újra megnyisson egy országos szintű pszichiátriai intézmény. Mert ijesztő méreteket kezd ölteni már ez a őrület.
2021. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves egyes, szándékosan kiemelten, hogy q, mint questioning, nem pedig q, mint queer.

A queer amúgy is értelmetlen. "Furcsa" tudja ő, hogy mitől furcsa, csak nem akarja "beskatulyázni" magát.

2021. júl. 15. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nézőpont kérdése. Szerintem ezek szexuális orientációk, de mindenképpen egy "más" csoport, akinek joga kéne legyen, hogy úgy éljen, ahogy tetszik. Az interszexuális kifejezést nem ismertem eddig, de az eredeti rövidítésben: LMBTQ nincs is benne, később került bele.
2021. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A questioning az identitás zavaros, neki segítség kell, nem bátorítás, hogy igenis normális.


A transz az tévképzetes. Sajnos jelenleg a tévképzetét gyógyítani nem tudjuk. De nem az a helyes, hogy hormonokkal tele tömjük és plasztikazunk neki másik nemi szerveket.


Az interszex az, akivel kitolt a biológia. Férfi és női nemi jellegekkel született. Őneki valóban kétséges a biológiai neme.



Vallom, hogy szeretni emberi jog. Semmi bajom a melegekkel, sőt támogatom a céljaikat. De ezek nem a szeretetről szólnak....

2021. júl. 15. 18:53
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

1es vagyok

Kár volt erre válaszolnom ahogy látom. Konkrétan ugyanazt gondolom egyébként amit te kérdező. Csak volt egy kérdés a betűkről én leírtam mit jelentenek.

2021. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Ez (sajnos) csak régebben jelentette a szexualitást, manapság viszont boldog-boldogtalan ide akarja soroltatni magát (az interszexeket pedig akaratuk ellenére sorolják ide a transzok)


Régebben az akronima csak lmbt volt, és még a t sem a diszfóriával küzdő emberekre utalt, hanem a transzvesztitákra (drag king/queenekre) akik a másik nem ruháit viselő homoszexuálisok.


Ezt vették át idővel a transzneműek, majd végül évtizedekkel később, a q úgy került a végére, hogy a neten közösségeket kezdtek alkotni az lmbtsek, és a magukat különcnek tartó emberek is csatlakozni akartak.

2021. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy a melegek miért hagyják magukat lejáratni. Miért jó nekik, hogy mentálisan beteg emberekkel teszik egy lapra őket.
2021. júl. 15. 19:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!