Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesítenek ezek a...

Miért idegesítenek ezek a dolgok, ez normális?

Figyelt kérdés

Ha valaki velem beszél pl telefonon es közben eszik dührohamot kapok!

Olyan agressziót érzek, hogy meg tudnam csapni az illetőt!

Főleg a hosszas, óvatos rágás ropogtatás készít ki, ilyen kis gurmé lassú kérődzés!

Mikor valaki óvatosan recsegteti a zacskót vagy eszi az almát lassan, h ne zavarja a többit es ugyanúgy hallatszik de több időt tart!

Ha valaki nem figyel amikor beszélek es a válasz amit ad látom, hogy arra utal, hogy nem figyelt, nem értette stb rettenetes dühöt érzek!

Ha hallom hogy valaki óvatosan halkan gürgyölget egy teremben, előadás közben, vég nélkül, glutty glutty, jön h szétrúgjam!

A gyerekek nem idegesítenek!

De anyam is rettenet idegesít, mert folyton fújtat csamcsog eves közben mikor velem beszel, hiaba kérlelem hogy ha beszelunk ne akkorra időzítse az evést !!!

Rokonaim baratnőim regen ahogy atmentem hozzajuk , vették elő a kajat es nekialltak a kerődzésnek, engem is kínaltak, de en beszelgetni mentem!

Ezért nem szerettem a baratommal vendeglőbe járni mert en beszelgetni akartam, nem tekerni a makarónit művészien!

Ez valami betegseg, hogy így érzek?

Nő vagyok, mielőtt valaki ezen gondolkodna


ápr. 30. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nagyon túlzás a reakciód.

Persze, ezek tudnak idegesítőek lenni, ha az ember egyébként sem nyugodt. De hogy ennyire kiakadj, az totál nem normális.

ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Úgy tudtam, a zártosztályon nincs internet. De ahogy elolvastam ezt, úgy tűnik mégis van... Vagy csak addig szöktél ki, míg megírtad a posztot?
ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Mizofónia?
ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

"De anyam is rettenet idegesít, mert folyton fújtat csamcsog eves közben mikor velem beszel, hiaba kérlelem hogy ha beszelunk ne akkorra időzítse az evést !!!"


Itt is van az ok. Anyukád nem tisztel téged, ez nyilvánul meg abban, hogy zabál beszélgetés közben, hiába kérted már számtalanszor, hogy ne tegye. Eleve kérni sem kellene, mert ez iszonyú tiszteletlen dolog zabálni, csámcsogni telefonálás, beszélgetés közben. Gondolom más feldolgozatlan sérelmeid is vannak a szüleidtől, amik folyamatosan dolgoznak a pszihédben és keltik benned a feszültséget, dühöt. És amikor jön valaki és elkezd zabálni, miközben veled beszél, akkor ez a düh képes lenne berobbanni.

ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na lehet ! Kösz
ápr. 30. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Van benne igazság, amit mondasz, mert egyáltalán nem oda való ez a dolog.

Ha telózik az ember, akkor azzal foglalkozzon, ne mással. A más általi rágás, nyelés, büfizés és tsi. engem is zavarnak.

Az állandóan megjelenő, megismétlődő hang, ami idegesítő ebben.

ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát persze! Es az h nem tisztel h csemcseg a telefonba!
ápr. 30. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Megoldási javaslat: ha hallod, hogy zabál, miközben telefonon beszéltek:

- Hívj vissza, ha majd befejezted a kajálást! - és nyomd ki a telefont.


Esetleg legközelebb ha látod, hogy ő hív, azzal vedd fel, hogy: - Eszel?

Ha igen: kinyomod.

Ha nem: akkor beszélsz vele.


Elég sok szó esik manapság a határhúzásról, hogy mit szabad/kell elviselnie az embernek és hogyan, hol kell meghúznia a határait, hogy ne sérüljön mások f.szsága miatt. Kiírtad ide a problémád egy - szerintem abszolút jogosan zavaró viselkedéssel kapcsolatban - és máris megjelent itt az elmaradhatatlan, álodathibáztató, téged zártosztályra küldő gyökér.


Azt kell tudnod, hogy nem az való zártosztályra, aki kulturált, civilizált társadalomban szeretne létezni, hanem az, aki nem csak magát, de másokat is megpróbál(na) visszarántani magával a csatornába.


Tehát a #2-es hozzászóló a csatorna patkányhoz méltó életfelfogásával.

ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igaz 8 as, mert en ha beszelek valakivel, sose csamcsogok, eszek, hanem a másikra figyelek, h érezze, h meghallgatom amit mond és érdekel. Se nem főzök közben es nem csörömpölök, es nem nézek filmet közben.

Es hiaba teszem le ha esznek, nem tanulnak belőle, azt mondja anyám, h neki jobban esik az etel ha beszélünk!

ápr. 30. 20:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Régen mikor moziba jártam, mindig kifogtam egy ket bunkót, aki pont mellém ült, es kezdtek zacskóból abrakolni, recsegtetni a zacskót, de próbálták halkan recsegtetni de úgyis recsegett es lassan rágott, gondolta, hogy akkor kevésbé hallatszik, de ugyanúgy pattogott a feje, csak több időbe telt, amíg megette es meghosszabodott a kín!
ápr. 30. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!