Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idioszinkrázia bővebben?

Idioszinkrázia bővebben?

Figyelt kérdés
Valószínűleg idioszinkráziám van, legalább is ezt mondták.. ( ki ráz a hideg ha papírokhoz érek vagy kéztörlőhöz, WC papírhoz,mezítláb kényelmetlen szőnyegen mennem, ha az ujjaim összeérnek fürdés után stb. Stb..) és azt szeretném kérdezni hogy valaki esetleg bővebben erről az idioszinkráziáról tudna e mondani valamit, kifejteni mert hiába rá keresek mindenhol ugyanaz az 1-2 mondat van leírva róla.

#Idioszinkrázia
2021. júl. 20. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudok semmi erdemlegeset, csak azt, hogy szerintem egy valosagos idegenkedes valamiert ilyen formaba onti a szorongast vagy kenyszert.

Mikor elromlott a mosogep, es rengeteget mostam kezzel, ahogy a kiazott ujjaimmal teregettem a nedves ruhakat, egy undorito, szinte hanyingerkelto erzes fogott el, ahogy az ujjbegyeim a ruhakhoz ertek. Itt volt egy valos kellemetlen erzet, de szerintem nalam is tulzottan felerosodott akkor. Ugy kepzelem, ha nem ez, akkor valami egesz mas formaban utat talalna ez az iszony, es nem is az a kerdes, miert ez alakult ki nalad, hanem van-e benned valami szorongas, vagy hasonlo, amin dolgozni kene pszichologussal.

2021. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!