Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is találtak már be...

Titeket is találtak már be "privátban" elborult arcok?

Figyelt kérdés
Bármilyen történet jöhet...
2021. júl. 20. 22:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kevés, de igen.
2021. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj! Rengeteg pszichopata van itt!
2021. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy fura nő (én is nő vagyok), egy válaszom kapcsán kezdett velem beszélgetni egy témában, a személyes élethelyzetéhez kapcsolódóan. Eleinte minden oké volt, normálisnak tűnt. Ahogy váltotta velem a leveleket arról, hogy hogyan alakulnak a dolgai, egyre kiakasztóbb lett, végül kezdett iszonyú, bizarr irányba menni a története. Letiltottam. Nem tudom, troll volt-e.
2021. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ír nekem egy "Latinos tekintet" (vagy valami ilyesmi) nevű felhasználó hogy milyen fehérneműt szeretek hordani.

Erre én:

"Szia :) A kedvencem az amelyiket fel tudom húzni a kecsesen ívelt lábfejemtől kezdve a bokámon és a hosszú szexi combomon végig egészen a TÖKÖMIG!"

Ja igen, férfi vagyok de a gyökér nem tudta, csak írogat vakon mindenkinek.

2021. júl. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Orbanvitya" (tudja meg mindenki a nevét) elkezdett lesenkizni privátban mert jelenteni mertem a nyilvánvalóan kamu kérdését. Tiltottam.

"S. Nikolas Nick" azt írta nekem egy az átlagnál picit hosszabb válasz után (aminek az elolvasására egyébként se kényszerítette senki) hogy "Senkit nem érdekel itt a szaros ömlengésed". Tiltottam.

2021. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Rengeteg uzenet jon, mikor sok van, kijelolom, torlom olvasatlanul. De eros az esely, hogy nem tul egeszseges probalkozasok.
2021. júl. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Leveleztem már itt olyan 30 éves csávóval, akinek nem volt se nője, se barátai, se hobbija..

Természetesen, gyűlölte az embereket...

Sajnálatból írtam neki vissza. Próbáltam neki segíteni, de van, akin nem lehet...

Aztán tiltották a profilját.

2021. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Csak kettő említésre méltó van, az egyik:


"Szidd ki a ge*im , mi közöd hozza mit írók ki te fasszopo"


A másik:


"Szia Bazsi!


Bármiben fogadok, hogy te vagy itt a hét lúzere! :) Hány éves vagy? Mi a végzettséged? Mivel foglalkozol? Mennyi a havi jövedelmed? Csak hogy lássuk, ki is vagy te! Fizetik a szüleid az internetet? Szűkös a családi kassza? Zsebpénzt azért kapsz tőlük? Számítógépet vettek neked? Vagy tényleg egy igazi, csóró, lúzer kisgyerek vagy? :D"

2021. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egy pasas rám írt h az ismerőse aki csaj már régóta nézegette a profilomat és tetszek neki ( nő vagyok) és benne lennék -e egy hármasban velük, mert neki is tetszek...


Nem válaszoltam töröltem.


Közben azon gondolkodtam vajon hogy melyik képemről tetszhettek meg neki... Ami depis vagy a fás képem vagy ahol virág volt kitéve?


Egyébkén 5 éve minden privát nem jelölgethetnek ismeretlenek, nem láthatnak semmit ismerősök se

2021. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki kapott már efféle üzeneteket
2021. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!