Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretsz és mit gyűlölsz...

Mit szeretsz és mit gyűlölsz a legjobban az életedben? Miért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Covid- helyzettől most eltekintek, az egyértelmű.


Szép helyen élek, jó a munkahelyem, és néhány dologban tehetséges vagyok, ezeket szeretem. Amit utálok, azok a pszichés betegségeim: depresszió, pánikbetegség, és ami ezekkel jár.

2021. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy a gyenge fizetésem mellett is egy élhető és tiszta otthonban lakom.Sok hobbim van.

A többi meg minden rossz :( Pánikbetegség,külsőmet gyűlölöm,ember undoros vagyok,visszahúzódó,nem kellek a nőknek stb stb sorolhatnam.

2021. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit gyűlölök: Hogy élek.

Amit szeretek: Nincs nagyon ilyen, mindent rühellek igazából, de ha választanom kéne akkor hogy van egy jó számítógépem.

2021. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem gyűlölök már semmit.


Azt nem szeretem, ahogy kinézek, mert nem vagyok vonzó ebből kifolyólag az ismerkedés nem megy nagyjából sehogy. Illetve túl sok időt elcsesztem fiatal koromban ezért állhatnék jobban az élet nevű játékban.


Amúgy meg összességében elvagyok. Van normális állásom, barátaim, munkám, minden hétvégém az aktív kimozdulásról szól, van hobbim, van érteme annak amiket csinálok. Most veszem meg az első lakásomat, van kocsim, jogsim.


Amire büszke vagyok, hogy egy ronda, zárkózott, depressziós, céltalan, alkoholista szülői közegben felnőtt nulla anyagi és érzelmi támogatásból induló gyerekből alapvetően tök normálisnak mondható felnőtt lettem.


Vannak barátaim, kapcsolataim. Még ha párkapcsolatom nem is, de egy kvázi "szeretői" szerepben vagyok. Ami számomra imponáló.


Amire legbüszkébb vagyok, hogy megkaptam másoktól, hogy tetszik nekik ahogy élek és ahogy hozzáállok az élethez. Szerintem ez nagy dícséret.

2021. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm, hogy nem születtem egészségesen.

Szeretem, hogy nehéz, de valahogy mindig lesz:).

2021. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Amit szeretek : Hogy nincs, és sose lesz gyerekem, szép vagyok, arcra meg mindenhogy, csinos vagyok, van pénzem, van hol laknom, imádok utazni, örülök az élet apró örömeinek.

Amit utálok : hogy nem bízok emberekben és hogy túlságosan ragaszkodó vagyok ha még is megszeretek vkit. 26N

2021. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Szintúgy Covid-tól eltekintve:


Amit szeretek: élet apró örömei, hogy pár dologban tehetséges vagyok, és a személyiségem nagy részét, valamint azt is, hogy fejlődőképes vagyok.


Amit nem szeretek: depresszióm, szorongásom, pár pánikrohamom, és azt sem, hogy hajlamos vagyok néha kicsit pesszimistán látni a világot, lekopogom, de ez amúgy szerencsére hamar el szokott múlni. Valamint, hogy nincs szerencsém párkapcsolat téren :c (nem kérek privit, bocsi)

2021. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeretek: számíthatok a családra, meg tudunk menteni élni, nemsokára végzek az egyetemen, és értékes végzettségem diplomám lesz


Amit utálok: magányos vagyok, nem megy az ismerkedés, ill. nem kellek a lányoknak, egészségügyi problémáim vannak, nem igazán megy az álláskeresés, a szakmai kompetenciáim ellenére sehová sem vesznek fel, interjúk után senki sem válaszol. Eddig már féltucat interjúm volt a nyáron, legalább.


21F

2021. júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt gyűlököm legjobban, hogy nincs számomra szellemi partner az életemben. Még a két legjobb barátommal sem tudok spiriskedni.


A legjobb a gyermekem. Hihetetlen ember, személyiség. Majd ha felnő, vele fogok tudni egyesülni.

2021. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!