Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az az egy dolog, amit a...

Mi az az egy dolog, amit a legjobban megbántál az életedben?

Figyelt kérdés

Kort és nemet légyszi írj!


Lehet akármi :)

Esetleg valami, amit csináltál/nem csináltál/elkezdtél/befejeztél stb.


Írhatsz indoklást is, ha szeretnél.


Nekem az, hogy 10 évesen abbahagytam a zongorázást. Még most is szeretem a klasszikus zenét, viszonylag gyakran megyek koncertre. Olyankor sokszor azon gondolkozom, hogy ha nem hagytam volna abba a zongorázást, vajon el tudnám-e játszani a darabot. Sokak szerint tehetséges voltam :(



2017. szept. 22. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megbàntottam anyukámat egy hülye viccel és sírvafakadt. Már nem él és ez sokszor eszembe jut sajnos. Ha lehetne, kitörölném a múltból ezt a pillanatot.



Egy praktikusabb példa, ha újra kezdhetném, kéttannyelvű gimibe mennék

2017. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot lehet?

1: Nem mostam elégszer a fogaimat.

2: Rengeteg időt töltöttem olyanok meghallgatásával/megsegítésével, akik most le se szarnak. Ez idő alatt a saját dolgaimmal kellett volna foglalkoznom.

2017. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként megharagudott rám az egyik barátom, én pedig túl büszke voltam ahhoz, hogy megalázkodjak és békülést kezdeményezzek vele. Ma már sajnálom, hogy nem kaptam két kézzel utána akkor, amikor még lehetett :/ Biztos vagyok benne, hogy ha ezt akkor megteszem, akkor később másképp alakult volna számomra néhány dolog.

Rengeteg dolog van amúgy még, amik aktuálisabbak és nagyobb kaliberűbbek, mégis automatikusan ez az eset jut eszembe mindig, amikor hasonló kérdéssel találkozok.

23/F

2017. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló nekem is: gyerekként megsértett egy srác, akivel barátok voltunk, de utólag beszéltünk róla (10 év múlva), és kiderült, hogy ő már nem is emlékezett rá, miért vesztünk össze, én meg egész gyerekkoromban azt hittem, hogy utál


De még jobban zavar, hogy valakivel egyszer elszalasztottam egy oárkapcsolatot.

2017. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Azt, hogy megszülettem :)


22/N

2017. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
en is ezt akartam pont irni, kar volt megszuletni.
2017. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elüldöztem a kedvesemet a hülyeségeimmel.
2017. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt, hogy 9 évesen nem mentem el az édesapám temetésére.


15L

2017. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az aki azt írja,h kár volt megszületni azok miért nem emelik ki magukat abból a környezetből ahol vannak? Vagy ha azt nem tudják akkor miért nem váltanak látásmódot? Lehet akkor nem lenne ilyen szar az élet! Főleg huszonéveseknek ezt a problémáit nem értem, mi lesz majd ha idősebbek lesznek és még több gond lesz majd?
2017. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem egy erősebb gimibe mentem általános után, hanem egy szakközépsuliba, ami tele van cigányokkal és az osztályátlagok kb 3,2 körül mozognak, nincs is olyan osztály, ahonnan ne bukott volna ki legalább egy ember...
2017. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!