Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehezen kelők! Ti, hogy...

Nehezen kelők! Ti, hogy oldjátok meg, hogy ha korábban kell felkelnetek?

Figyelt kérdés

Én átlagosan 7:45kor teszem ki a lábam az ajtón

Szóval 5:30ra állítok ébresztőt, de még fél hétkor is szenvedek az ágyban, és nincs semmi erőm kikelni onnan. Átlagosan 6-7órát alszom.

Bár a reggelem csak reggelizésből, és készülődésből áll, mindig éppen, hogy csak kapkodva de sikerül elindulnom. A kutya meg csak kb 5-10percet volt lent.

Viszont a kutyám miatt akarok minden reggel korán kelni, hogy sétáljon sokat, mivel következőnek viszonylag késő este megy le. De minden reggel elbukom.


Emberek, akiknek sikerül időben felelniük, hogy csináljátok? 🥺



2021. júl. 22. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én bekapcsolom a tv-t miután kinyomom az ébresztőt és csinálok egy jó erős kávét.
2021. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja extrém esetben csinálok 20-30 guggolást, az beindítja a vérkeringést és felébredek tőle.
2021. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én alapvetően bagoly típus vagyok, régóta fennálló alvászavarral. Minden reggel egy küzdelem.

Amikor nagy ritkán bevállalok olyasmit, amihez igazán korán kell kelni (pl. reggeli repülőút), akkor este be szoktam készíteni egy energiaitalt az ágyba, a telefon mellé. Megszólal az ébresztő, észreveszem az italt, felszisszentem, és mire az első szundi megszólal, már nyitva van a szemem.

2021. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is gyűlölök korán kelni... Egész életemben gyűlölni fogom...

Bár, még mindig százszor jobb, mint a több műszak meg az éjszakázás!

2021. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rájöttem, hogy alvászavarom van, elmentem egy diagnosztikára, segítettek, azóta nincs gond. Addig meg reggel aludtam el ülve, mindig rámfogták, hogy biztos éjszakáztam meg másnapos vagyok.
2021. júl. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül, legördülök az ágyszélén, S ha már leestem, akkor fel is kelhetnek.
2021. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyet :-)


[link]


Vagy:


[link]

2021. júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha muszáj felkelni, akkor tévé, kávé.

De 6-7 óra alvás után nem csodálom, hogy hulla vagy. A fogalmazásból, emojiból, eleve a kérdésből azt tippelem, nagyon fiatal vagy, legfeljebb egyetemista. Ennyi idősen általánosan inkább 8 óra az alsó határa az alvásigénynek. Bár ilyenkor még az éjszakázást is jobban bírja az ember, mint idősebb korában, de a rendszeres alvásmennyiség más kérdés.

Tudom, jól elvan az ember este, én is inkább vagyok bagoly mint pacsirta, de próbálj korábban elaludni. Ehhez tudod, mi segíthet hozzá? Pl. az, ha hajnalban könyörtelenül felkelsz. Este garantáltan bezuhansz az ágyba.

2021. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem fekszem le. 🤭
2021. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen 21 éves vagyok. (De nem vagyok egyetemista. )

Az abaj, hogy nem tudok korábban lefeküdni, hiába akarok. 9-ig dolgozom, este 10felé erek haza, vagy negyed 11.

Meg leviszem a kutyát sétálni, megetetem a cicákat, és már közel az ejfél. És másnap kezdődik megint.

2021. júl. 23. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!