Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bruttó 235 ezerért ti felkelné...

Bruttó 235 ezerért ti felkelnétek 3 műszakos gyári melóra 8-12 órában?

Figyelt kérdés

Az előbb közölte velem a műszakvezető, hogy 225-ről emel 235-re. Itt mindig vándorolnak az emberek az alacsony fizetés miatt (vírus miatt ez jutott jelenleg). Viszont ez még mindig nem túl bizalomgerjesztő a győri albérlet árakat nézve...


Megjegyzem így is a bioritmusom már így is a béka segge alatt van próbaidőben mióta itt vagyok. Főleg éjszakás műszakban, levert vagyok egésznap, és fekszem az ágyban...

Sort szolgálom ki gyalog kíséretű targoncával.



2020. szept. 16. 00:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
54%

Ennyiért nettóban sem. Hosszú távon a 3 műszak nagyon nem egészséges. Pár év múlva én nem szeretnék vagyonokat költeni orvosi ellátásra.


Viszont gondolom válogatni nem tudsz..

Egy fokkal jobb a semminél, ideiglenesen.

2020. szept. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, napközben itt egy felnőtt kérdezgette hogy elvállaljon-e egy melót, teljes munkaidő, napi 8 órás, 53 ezer Ft-ért. Gondolom közmunka. Arra azt mondtam nem.

Ahhoz képest ez az ajánlat tök jó. De engem biztos visszatartana a 3 műszak, ismerem magam, nem bírnám ki.

2020. szept. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy a semminél jobb, egyébként Budapest a cél.
2020. szept. 16. 00:56
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Én váltott műszakot eleve nem vállalnék be. Kicsit ez alatt keresek, csak Győrhöz képest is vidéken és sokszor lazább a meló. Nálunk is váltogatták volna a műszakokat, de megmondtuk, hogy mi fixen lennénk egyben. Nem lett belőle probléma.
2020. szept. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ez tényleg tönkre vágja az embert, és szobát se nagyon tudok szerintem majd bérelni úgy, hogy ne egyik hónapról a másikra éljek éhezve kvázi. De targoncásnak eleve jobban kéne keresni itt is. Budapesten vannak olyan logisztikai cégek, amik meg is várják, míg a kezdő bele jön a vezető üléses targizásba? Azt tudom, hogy a választék, lehetőség jóval nagyobb.
2020. szept. 16. 01:09
 6/37 anonim ***** válasza:
Elég sok gyár biztosít szállást a dolgozójának, nem nézted?
2020. szept. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Ha itt szállást veszek igénybe, még kevesebb lesz a fizum, és amilyen szállást ez a cég biztosít, ott az élet katasztrófa.
2020. szept. 16. 01:17
 8/37 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ott még és próbaidőn belül keress egy új helyet. Aztán dobbants.
2020. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Pénteken kapom meg a magyar állampolgárságot, aztán egy munkaközvetítő cég adna nekem nettó 310 ezerért szintén targoncás állást. Talán is 3 műszak, de legalább a fizu emberibb. Viszont attól félek, hogy két szék közé esek, mert nem fog menni az a meló.
2020. szept. 16. 01:23
 10/37 anonim ***** válasza:
Nem. van tapasztalatom. Ne csinálj magadból zombit. Lesz ennél jobb ezek meg rotálják csak az embereket nem érdemelnek hűséget ha nem gondolnak a dolgozókra.
2020. szept. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!