Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed azokról az...

Mi a véleményed azokról az újgazdag huszonévesekről, akik az instán mutogatják magukat és semmi dolguk sincs?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Irigykedem! Bár nekem is ilyen életem lett volna tizen/huszonévesen.
2021. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Én nem irigylem őket, mert csak lelketlen szardarabok lesznek egész életükben.
2021. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, számomra csak egy idegen, mint egy csomó más ember. Valamit érő véleményem csak akkor lenne, ha ismerném személyesen.
2021. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek. Igazából az Insta sem érdekel.
2021. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

A elkövetkezendő évek mentális betegei. És nem, abszolút nem lőttem mellé ezzel a kijelentéssel.


Az Instagram meg a többi hasonló oldal trash oldalak. Ezeknek a valódi célja az lenne, hogy produktum alapján szerezz követőket, válj akár megosztó személyiséggé, de mindenesetre legyél "véleményvezér". Nos, mivel 2 dolog van amivel el lehet adni dolgokat (magadat is beleértve) az a produktum, tehát mikor alkotsz és az az alkotás sok embert érdekel és megmozgat, és a szexualitás. Egy fiatal lánynak bőven elég a valagáról feldobálni képeket bújtatott reklámmal, és simán 60-70 ezres követőtábora lesz, produktum nélkül. A férfiaknak pedig ennyi bőven elég (sajnos, és írom mindezt férfiként).


Viszont ne felejtsük el azt sem, hogy egyrészt az internet nem felejt, másrészt ez ideig óráig működik (most éppen ez a trend), de aztán jön a lejtő. Mert mindig van szebb, jobb, okosabb. Ráadásul ezek a nők valóban kelendőek abból a szempontból hogy 60 ezer férfi veri rá a f.szukat és el vannak ájulva tőle, normális férfit soha az életbe nem fog találni. Egyrészt mire "kiöregszik" a p.csamutogatásból és úgy dönt hogy akkor ő neki kell egy normális férfi, addigra normális férfit nem fog találni. Ha pedig talál is, egy normális férfinak nem kell olyan nő akinek a valagát meg a testét a fél ország látta. Nekem legalábbis biztosan nem kellene. És kapcsolat alatt itt most az úgymond megállapodást értem, amikor elég volt a fél évente mással vagyok dolog, tényleg hosszútávra kell valaki.


Pl van a Király Boginak az instája, követi vagy 60-70 ezer ember, nyilván a 95%-a férfi ha nem több, 0 produktum, műmosoly meg p.csamutogatás, aztán konkrétan testképzavaros a csaj, ezt ő maga mondta. Az önértékelése a béka p.csája alatt van. Arról ne is beszéljünk, hogy ilyen olyan fórumokon megtalálhatóak a meztelen képei, mert volt olyan agysebész hogy fűvel fával kavart meg küldözgette neki a képeket. Lehet most népszerű a csaj, de szerinted 10 év múlva hol lesz? Kinek fog kelleni? De most őszintén... Aztán majd elmehet egy gyárba robotolni, mert még ha tanult is valamit abban nyilván az elmúlt 10-15 évben nem dolgozott, gyakorlata nincs, aztán jöhet a 3 műszak, gyár meg a depresszió. Ezt kellene irigyelni? A 2-es válaszoló írta az igazat, ő lett lepontozva.


Természetesen mindenki azt tesz az életével amit akar, nekem ez a véleményem róluk. Csak azt sajnálom hogy ma ennyi elég a világban. Nem a produktum a lényeg, hanem a szexualitás.

2021. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Sztem sincs életük. El vannak tévedve, mint a sok kiscsaj aki mindenét kirakja pár lajkért. Durva. De am meg nem izgat, az en életem rendben van, másé meg nem érdekel. Ha ők ennyire élvezik azt h szexualizálják magukat, hát tegyék.
2021. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

Újgazdag huszonévesek, azaz sikerült elég hamar kiteljesedniük a munkájukban, ügyesek.

Instán mutogatják magukat, az nem szimpatikus, de nem érdekel különösebben.

Nincs dolguk, azt nem hiszem.

2021. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs véleményem ha nekik úgy jó hát legyen, én másféle életét választanék de ők tudják
2021. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

5#


Van rá kereslet, egyértelmű, hogy van rá kínálat. Nem gondolom, hogy ez a 3 műszak gyár jövőkép reális. Elég jó pénzeket megkeresnek most, és jó sok szabadidejük van. Ha csak egy műkörmös szakmát kitanul, már jól meg fog élni utána is, főleg hogy pénze is lesz saját vállalkozást indítani.

Szóval szó sincs arról, hogy most jól megy nekik, de utána bukásra vannak ítélve, épp ellenkezőleg. Jelenleg ez az egyik legbiztosabb út a karrierépítésre.

2021. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy jó nekik. De kérdés, hogy késöbb mi lesz.

Ez egy nagyon jó lehetőség nagyon sok mnidenre a sok pénz meg mniden miatt, de szerintem úgy sem képesek élni vele.

Van aki majd fent marad van aki nem. Úgy is elválik.

Van egy pár interjú oylan emberekkel akik ilyen magamutogatós gazdagok voltak/lettek aztán mind kiélt drogos depis ilyen-olyan megkeseredett arc lett pár év alatt. Nem tűnik valami biztatónak ez az út egyébként.

Én túl nagy függőséget látok ebbe, lájk. rajongás stb. Ettől függ az életük.

Én nem tudnék és akarnék igy élni, hiába szeretnék több pénzt.

2021. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!