Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor és miért lett divat ez...

Mikor és miért lett divat ez az arrogáns, nagyképű, kivagyi újgazdag stílus?

Figyelt kérdés
Hova lett a polgárság, az eszméi?
2019. nov. 21. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mikor nem ez volt a divat?
2019. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem régóta divat a villogás meg - egyeseknél - a "ki ha én nem" stílus miatti lenézés. Nem lehet általánosítani hogy "mindenkinél ez van"
2019. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális gazdagok is,tanult és becsületes emberek.A mi fajtánknak értsd:egyszerű melósnak: tűnik úgy hogy beképzeltek.Sokkal magabiztosabbak,másként látják az életet.Ezért kell az ember hogy fejlessze magát.Az irigység rossz tanácsadó,mondom ezt kétkezi melósként.
2019. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Amikor itthon beköszöntött a Rákosi korszak és módszeresen kiherélték az értelmiséget a polgárságot és a nemességet. A proli munkást pedig piedesztálra emelték.
2019. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
i.e.2563
2019. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Általános suliban a tanárok lenéztek, hogy milyen környéken lakom, meg nem tanulok, és konkrétan kijelentették, hogy olyan lúzer leszek mint a szüleim!

Aztán hátra ültettek és tulajdonképen lesz..tak, azzal, hogy "Kettest úgyis megkapod, aztán jó eszel kukásnak."


Én örültem neki, mindig szerettem a kihívásokat, és sima érettségivel 2 jól menő vállalkozásom van, és jövőre építem a házam, végre alakul az életem... Vicces, de erről a szintről lefelé nézve fura, hogy milyen életképtelenek az emberek.

29/F

2019. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Az alapok kb. 1995-ben kezdett elindulni, de láthatóbb jelei 2002-2004 környékén kezdett megjelenni.
2019. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!