Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkanélküliek, ti mivel...

Munkanélküliek, ti mivel töltitek az időtöket? Mit csináltok otthon?

Figyelt kérdés
Kizárólag a nem egyetemista, nem kismama munkanélküliek válaszát várom.

2021. júl. 24. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8-as

Te kapálnál, mert neked a tömbházba hiányzik nyilván a szabadabb mozgás, és az, hogy milyen a rendes házba lét, kerttel mindennel. Nekem ellentétbe a tököm ki van vele (bocsánat a hétköznapi kifejezésért :D ),, és se nem értek hozzá se affinitásom hozzá, pedig itt is van hatalmas telek, kert... de nem érdekel, sose érdekelt. Nem vagyunk egyformák, egyforma beállítottságúak, ezzel nincs is probléma szerintem. Én pedig a világéletembe falusi létem ellenére ponthogy lennék inkább városi, tömbházba lakó, mert lennék inkább olyan beállítottságú, hogy nekem meg az lenne az ideális, de sajnos ide születettem, tett a sors...

Meg az is ismerős hogy falun úton útfélen Dógozni méész?? és ha azt mondom nem, már úgy néznek rám mint egy darab sz_rra!


9-es, ez sajnos igaz! Tőlem is állandóan megkérdik, hogy és mit csináltam eddig? És kb. lósz_rba se veszik, ha azt mondom hogy szakmailag fejlődni próbáltam, meg épp most végeztem el egy régi megszűnt OKJ alapján már tanúsítványos formába működő tanfolyamot!

Pedig olyan területen dolgoznék, ahol a szakmai fejlődés, jogszabályváltozások nyomonkövetése elengedhetetlen... De kb mintha azt semmibe se vennék. Azt persze jön az, hogy hát nincs is tapasztalata, és mióta munkanélküli, nem ismeri a piacot, a változásokat és semmit.

Köszi.

2021. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hivatalosan" nem vagyok munkanélküli, de gyakorlatilag igen... Mindegy, hosszú, nem lényeg.

Főzök, mosok, takarítok, igyekszem hasznos lenni. Ezen kívül próbálom lefoglalni magam, kevés sikerrel. Youtube-ozok, Simsezek, és itt válaszolgatok.

2021. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyelvet tanulok, zongorázom, gitározom, állást keresek, főzök, mosogatok, boltba megyek.
2021. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én most végeztem az egyetemen, elég büfé szakon. Gyakorlaton dajnos nem voltam, a mi szakunkon ugxe nem kötelező, pedig nagyon hasznos lett volna.


-Állásportálok. Vidéken mondjuk kemény 20 állást, ha meghirdetnek nyáron, ezekbe én ugye nem is illek. Pedig már a könnyű fizikai munkán is gondolkozom. De a legalja helyeken kívül mindenhová többéves tapasztalat kell. Hiába nézegetném mindennap, nem sokra mennék vele.


-Itthon segítek takarítani, néha főzni, bevásárolni.


-Nyelvet tanulok, jelenleg a harmadik felsőfokúmra készülök egy itthon ritkább nyelvből, de csak külfölfön tudnék levizsgázni.


-Facebook állás soportok, esetleg online kurzusok.


-Unalom.


-Utazgatok, de mivel nem sok barátom van, általában egyedül kirándulok.


-Számítógépes játékok.

2021. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

*sajnos

* ugye

bocsi, telóról pötyögök

2021. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!