Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az incelbe ezek az emberek is...

Az incelbe ezek az emberek is beletartoznak?

Figyelt kérdés

Nem igazán ismertem ezt a kifejezést,de többször olvastam már.


Ha jól értem alapvetően azok az emberek,akik sikertelenek a nőknél.


Ha jól értem,ebbe nem tartoznak bele,azok akik önként választják egy egyedüllétet.


Viszont akik szeretnének párt,de nem találnak,közülük csak azok tartoznak ebbe a csoportba,akik mondjuk ezért a nőket hibáztatják,vagy azok is,akik elismerik,hogy bennük van a hiba,amiért nem vonzóak párkapcsolati szempontból,nem "partyképesek"?


2021. júl. 25. 09:34
 1/9 A kérdező kommentje:

Én mind három típusból ismerek férfit.


1.Van,olyan aki nem néz ki jól,nem sikeres,de nem is igazán érdeklik a nők,sőt inkább az zavarja,ha folyton azt kérdezgetik mikor akar családot,holott elmondta már,hogy nem akar.De még ha akarna sem akkor sem egy adonisz.


2.Van olyan ismerősöm is,aki bár szeretne kapcsolatot,de szintén nem igazán rendelkezik jó tulajdonságokkal,így elfogadta,hogy neki más út jut.


3.Végül a harmadik csoportba olyan férfiak tartoznak,akik szintén hasonlóak,mint az előző kettő,de ők teljesen meg vannak győződve,hogy nem bennük van a hiba,hanem a nőknek túl nagyok az igényeik.

Olyan is van köztük,aki az összes nőt ribinek tartja.

Volt olyan,akit megkérdeztem miért nem sportol,ő azt mondta,neki erre nincs ideje,de szerinte neki nem rossz az alkata,csak hát a nőknek ez sem jó.

Nem volt elhízott,de átlagos.

De az ilyen embereknél sokkal inkább a belsővel van gond,ami nehezebb alakítható.

2021. júl. 25. 09:40
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Elliot Rodger elismerte, hogy nincs elég pénze.
2021. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Illetve azt olvastam,hogy vannak olyan incelek is,akikkel külsőre nincs baj.

Sőt jobbak is az átlagnál,de összeférhetetlenek.

Akkor ha jól értem ez nem csak külsőségekről szól.

2021. júl. 25. 09:42
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Én inkább azokat sorolom bele, akik másokat hibáztatnak és különféle elméleteket gyártanak hogy miért sikertelenek..


Egyik nap volt egy olyan kérdés, hogy a hogy a k.va nők spermadonornak használnak jópasikat és béna bétákkal neveltetik fel a gyereküket.


A lényeg, hogy számos netes incel közösséget neheztelés, önsajnálat, rasszizmus, nőgyűlölet, mizantrópia és nárcizmus jellemez. A megbeszélések gyakran arról a meggyőződésről szólnak, hogy a férfiaknak joguk van a szexre; egyéb gyakori témák a tétlenség, a magány, a boldogtalanság, az öngyilkosság, a szexuális helyettesítők és a prostituáltak, valamint különféle tulajdonságok, amelyek véleményük szerint növelik az ember partnerként való kívánságát, mint például a jövedelem vagy a személyiség. A feminizmus és a női jogok ellenzése mindennapos, és egyes plakátok a nők felszabadulását okolják azért, mert nem tudnak partnert találni.

2021. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

#4


"számos netes incel közösség"


Ilyenek hol vannak?Magyar nyelven?Komolyan van ilyen?Hol?


No offense, de a gender/lmbtq/feminista eszmék fullban mennek a balos _híroldalakon_.Nos a jobbosokon nincs ilyen incel nyomulás amiről írsz(olvasom mindkét sajtót), még az ilyen 888/vadhajtásokon sem...ellenben a mérce.hu/444/24.hu simán nyomul az említett témákban tudományos alapokra hivatkozva.fel van fújva ez az incel dolog, olyan lett min korábba az antiszemit/rasszista vád, ez a meglátásom.Nem kell egyet érteni.Politikai támogatása is nulla az incelnek...

2021. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

5#

Ezen az oldalon van egy olyan jelenség, hogyha egy férfi itt csalódottságában leírja a rossz tapasztalatait a nőkkel, akkor azt az itteni nők mind magukra veszik és rásütik, hogy: lúzer incel.


Amikor ez fordítva történik, akkor a nőt piedesztálra emelik és kinevezik hős feministának.


Érdekes amikor valami nagymenő rapper ír egy számot arról, hogy minden nő egy büdös kva, akkor azt nem nevezik incelnek, hanem sikoltozva éneklik vele együtt a szöveget.

2021. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


"Ezen az oldalon van egy olyan jelenség, hogyha egy férfi itt csalódottságában leírja a rossz tapasztalatait a nőkkel"


Ezt én is észrevettem, de nem csak a bántó megjegyzéskre jön az ilyen, hanem a vicceseknek szántakra meg a komolyan , szépen, normálisan megfogalmazottakra is.Pedig ide még olyanok írkálnak akinek van annyi készsége, hogy fel mer vagy tud regisztrálni egy ilyen oldalra.

2021. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokkal több a férfigyűlölő nő a valóságban mint a nőgyűlölő férfi, és itt is így van.

Most a nőknek van egy ilyen jól mantrázható sértő szavuk a férfiakra, aztán ezzel dobálóznak itt.

Pedig alighanem itt arról van szó, hogy ez a sok nő akivel férfi szóba se áll, azzal hitegeti magát, hogy ennek az az oka, hogy incelek a férfiak. Nem véletlen, hogy aki ezt szóba hozza azonnal megy a lepontozás, hiszen ezek a nők vannak itt többségben.

2021. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Talán annyi,hogy ugyanezen kategóriájú nők hamarabb találnak maguknak párt,hiszen az ilyeneket az átlagos férfiak egy része elfogadja.


Férfiaknál pedig a nagy részük nem kell senkinek.


Lehet látni,hogy a hajléktalanok többsége is férfi.

2021. júl. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!