Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ringatod magad álomba...

Hogyan ringatod magad álomba úgy konkrétan egyből?

Figyelt kérdés

Holnap kialudva kéne mennem valahova 7-re, amihez 6-kor kell kellni. Covid óta dél előtt kb sose keltem fel, max nagyon ritkán vizsgára a gép elé, de akkor sem voltam a napon már másfél éve délelőtt. Nagyon elcseszett a bioritmusom, hajnali 3-kor alszom el (1 óra forgolódással), dél környékén kelek. Ilyenkor teljesen elememben vagyok, pörgök mint a duracell nyuszi. Haverok is ilyenkor vannak fent, nem engednek aludni, játszani köteleznek és így a gép előtt ragadok. Ha most lefeküdnék, pörögnék mint a grillcsirke háromig.

Tudtok valami ""szert"" ajánlani? Vagy valami teknikát amivel instant elalszom?



2021. júl. 25. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Korán kellett volna ma reggel kelned hogy hamarabb álmos legyél. Ezt most már így cseszheted. :/
2021. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már elcseszted, pár nappal korábban kellett volna elkezdeni korán kelni.
2021. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hát én ha pl 1 napig keveset alszok nem lesz bajom.
2021. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Marmint nem leszek extrém fáradt
2021. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor maradok a 3 óra alvásnál. Jó is lesz így az orvosi beavatkozás...
2021. júl. 25. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha sehogy se nyom el az álom, elkezdek halkan, vagy magamban végigmondani egy filmet, amit már sokszor láttam. Igen, az Universal Pictures tüdüdűűű-től kezdve :D A "film" 5. percében általában már sikerül is elaludnom. Próbáld ki.
2021. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én jó dolgokra szoktam koncentrálni az szokott segíteni az elalvásban
2021. júl. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Nyugizz be.
2021. júl. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igy elbszva es ilyen rovid ido alatt, csak valami gyenge nyugtato. Persze tudd azt, hogy ez (is) mereg nyilvan, megha csak kismertekben is.
2021. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elalvás előtt fekvő meditációt kell gyakorolni. Sokszor percek alatt elalszok. Bár ez emberfüggő is :)
2021. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!