Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál ha múlthéten az...

Mit csinálnál ha múlthéten az 5-ös lottón 4 találatos szelvényed lett volna? 2 365 230Ft

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy most vettél magadnak szelvényt.


Mit tennél 2 365 230Ft?

Nem hatalmas de nem is kevés összeg.



2021. júl. 26. 06:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Vettem volna valamit a családtagjaimnak, meg magamnak is, a többit eltettem volna. Amúgy szoktam lottózni néha, de még nem sikerült nyerni nagyobb összeget. A legtöbb amit nyertem, 25 ezer ft volt.
2021. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel max kifizetem a fennmaradó hitelem, a maradékot bankba tenném.
2021. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Félretenném.

Egyetemista vagyok, kollégista, van munkám. Nincs kocsim, nincs lakásom, és még pár évig nem is tervezek venni egyet, nem tudom melyik városban szeretnék élni.


(Most leszek másodéves az alapképzésen, ami alatt végig kolis tervezek lenni, majd megyek mesterre, ahol szintén, kivéve ha a saját városomban van csak megfelelő specializáció, ekkor valószínűleg hazaköltözök. Várhatóan 4 év múlva végzek és tartok majd ott, hogy gondolkodjak a megtakarításom felhasználásáról)

2021. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Kifizetném beőle a tartozásomat (kb 1mft) és újra megcsináltatnám a fogaimat, mert a mostanira a fél millió kidobott pénz volt.

Másra nem is maradna - már ha ennyi elég lenne

2021. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Kifizetném a tartozásom, de mivel nem nyertem így nem tudom hogy miből fogom..
2021. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Egálba tenném az "A-hitelemet", végre csontra felújítanám a kocsit, hogy évekig ne kelljen hozzányúlnom*. Adnék belőle édesanyámnak is, mert eléggé gáz a nyugdíja, hogy legyen kis tartalékja meg magamnak is egy picit félretennék, éééés ennyi. :D

De jó lenne! :)


Ui.: Valaki írta itt a Bitcoint. Lehet kicsiben én is daytradelnék, de én inkább sh*tcoinokkal, azok tényleg annyira volatilisek, hogy hasznot lehetne húzni belőlük akár rövidtávon is, de már sajnos így elkezdtem pár éve az őszülést lájtosan, szóval inkább vissza is raknám az ötletet a polcra... Ez meg nem akkora összeg, hogy long-term poén legyen a nagyobb coinokkal, szerintem.


*Nem nagyon ragaszkodok már az autóhoz, de mivel nem Bp-en lakom már, így a munkahely-lakhatásom közötti logisztikát ezzel a legkényelmesebb kiviteleznem.


42F

2021. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. Nekem ez nem nagy összeg. Menne a többihez. 47F
2021. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Most így hirtelen 3 opciót tudnék elképzelni:

1) önképzés, pl. némettanfolyam

2) utazgatás

3) befektetném valamibe, és remélhetőleg többet szereznék.

2021. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%
Bírom ezeket a befektetném dumákat. Mintha mindenki befektető lenne, értene hozzá. Nagyon hamar el lehet ám bukni ezt az összeget, sokkal nagyobbat is. Én amúgy hozzátenném a megtakarításomhoz, ami egy amerikai oldtimerre gyűlik.
2021. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
#19 Te a dunyhába tartod a megtakarításod?:)
2021. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!