Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmagyaráznátok mi az a...

Elmagyaráznátok mi az a Ektomorf,Mezomorf,Endomorf testalkat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, de nagyon leegyszerűsítve:

Ektomorf - vékony, nehezen hízik és nehezen szed fel izmot.

Mezomorf - átlagos, ha nem figyel, elhízhat, ha sportol, jól megy az izomépítés.

Endomorf - testes, könnyen hízik és könnyebben épít izmot.

2021. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor én Ektomorf vagyok. (F)
2021. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Máshogy tudom, mint az első válaszoló.

Ektomorf: magas, vékony, könnyen izmosodik, nem hízik.

Mezomorf: közepesen magas, szintén könnyen izmosodik, de könnyen is hízik, viszont ugyanolyan könnyen le is tudja adni.

Endomorf: alacsony, zömök, könnyen hízik, nehezen fogy, nehezen izmosodik.

2021. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor az Ektomorf, alapból vékony a lábai, karjai, viszont könnyeben tud izmot felszedni? szóval ilyen skinny alkat?
2021. júl. 27. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg máskép tudjuk. Az ektomorfokon látványosabbak az izmok, hiszen baromi szálkások. Én endomorf vagyok és elég könnyen szedtem fel nagy izomtömeget. Más kérdés, hogy mivel könnyen zsírosodom, sokan mondták nálam 10-20 kilóval könnyebb ismerőseimre, hogy biztosan nehezebb nálam, mert mennyire izmos? (Én se voltam ekkor különösebben elhízott.)
2021. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!