Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy jópár éve iszom,mert nem tudok megfelelni azoknak a dolgoknak amiket felállítottam magamnak,illetve amit mások elvárnak tőlem.

2021. júl. 26. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Túl szigorú vagy magadhoz. Felesleges ostoroznod magad, pláne hogy a kudarc miatt nekiálltál piálni. Változnod kellene. Olyan reális célokat felállítani, amelyek elérhetők, és fokozatosan haladni a nagyobb kihívások felé. A pia miatt mindenki elpártol mellőled, ezt jól gondold meg. Ha magad is tudod hogy sokat iszol, miért folytatod? Elsősorban magadnak kell megfelelned, de ahhoz az kell hogy le tedd a poharat, mert az alkohol csak hátráltat. Az életben csak nagyon kevés ember véleménye számít. Akik szeretnek, tudják hogy mit várhatnak el tőled. Az italozást biztos nem...
2021. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen vannak sikereim is. De néhány körülmény miatt olya dolgoknak kell megfelelnem amihez szörnye kevés vagyok. Az mindegy miert van így de ha nem felek meg akkor szörnyű dolgok történhetnek. Ezért a stresszre iszom.
2021. júl. 26. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

És miért nem a sikereidre koncentrálsz? Ugye tudod hogy a piát nem sokáig tudod kontrollálni? Remélem nem valami reaktornál dolgozol :D

Változz!

2021. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De énvagyok a CEO paksnál 😆.

Na de komolyan azért mert azok a sikerek semmik azokhoz képest amiket elkellene érnem hogy minden flottul menjen.

2021. júl. 26. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
A választás a te kezedben van. Vagy értelmetlen önmarcangolónak veted alá magad, és hagyod hogy a "kudarcok" aláássák a sikereid, piálsz és idővel-ami hamarabb bekövetkezik mint hinnéd- minden összedől körülötted, vagy megtanulod értékelni a sikereid, és REÁLIS célokat kitűzve magad elé élsz. Ha végképp nem megy amit csinálsz, ha biztosan csak arra jó hogy felemészd magad, változtass és keress más munkát. Olyat ami jó az önbecsülésednek. Vállalj karitatív munkát, segíts másokon. Látni fogod, hogy a te helyzeted mennyivel jobb egyes embereknél. Na meg kellene neked egy nő. Valaki aki helyre rak érzelmileg. És egy szakember sem ártana. Nem a pia amiatt, hanem a megfelelési kényszer miatt. Béke! Léptem!
2021. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kiindulási alapnak hasznos volt a válaszod hálás vagyok érte. Egy darabig még próbálkozom azért hátha. Ha van még valakinek meglátása várom.
2021. júl. 27. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!