Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni azzal, ha...

Mit lehet tenni azzal, ha valakinek néha agresszív kirohanásai, dührohamai vannak az utcán? Pszichológus segíthet ezen?

Figyelt kérdés
Alapvetően nyugodt, nincs vele baj, bár sok ember irritálja, de ennek ellenére sokszor békésen tűri a jelenlétüket, maximum a pofákat vágja rájuk, messze kikerüli őket, de ennyi. Néha viszont bekattan, rájön valami dühroham, és akkor a mozgása agresszívvá válik, magában beszélve dühöng, ócsárolja a körülötte levőket, bemutogat nekik esetenként a középső ujjával, vagy úgy csinál mintha meg akarna valakit ütni, de azt sose teszi meg. Aztán idővel lenyugszik. Az ilyen kirohanásokon, dührohamokon pszichológus dolga segíteni?
2021. júl. 28. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem autista véletlen?
2021. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem
2021. júl. 28. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
De valaki írjon már, akinek tényleg segített pszichológus, mert én jártam már többnél is, de nem nagyon mondanak semmit, csak meghallgatnak. Ezzel mire megyek? És nem 1-2x voltam, hanem 10x legalább. Lehúzott rólam 120 ezret, és ennyi pénzért még mindig nem történt semmi. Mikor történne? 1 milliónál? Nekem nagyon úgy jönnek le, hogy mindenfélével húzzák az időt csak, a pénz miatt. Elmondom konkrétan mi a bajom első alkalommal, és mégis még 10 alkalom után se mond semmit. Nem értem.
2021. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem biztos, hogy tud. Inkább pszichiáter és nyugtató. Először is diagnosztizálni kell az állapotát. Ez nem olyan dolog, amit csak úgy ki lehet beszélni az emberből. Lehet skizofrén, borderline vagy más.

4-es, te egy lehúzós pszichológust fogtál ki. Már 5 alkalom után is otthagyhattad volna. És mit szóltak, mikor közölted, hogy többet nem jössz?

2021. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akartam ezt konkrétan az arcukba vágni, így nem személyesen mondtam, csak írtam egy sms-t, hogy köszönöm szépen, de le szeretném mondani a következő alkalmat.
2021. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!