Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az igényes és igénytele...

Melyik az igényes és igénytelen férfi arcszőrzet (szakál-bajusz)? Tudnál mutatni róla képet példának? Melyiket szereted? Melyik tetszik jobban a nőknek? Sima borotvált arc,borostya vagy a szakállas férfi?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.

2021. júl. 29. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Rendben tartott, ápolt teljes szakáll, -vagy- teljesen sima arc. Szerintem ez a kettő a legigényesebb. Minden más, mint pl. csak bajusz szakáll nélkül, különféle sajátos fazonú szakállak, elfelejtettem borotválkozni-borosta... Inkább ne.

(25N)

2021. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Körszakáll dzsungel nélkül nagyon vonzó tud lenni.

Azt nem szeretem, amikor valaki azért hord szakállt, hogy elrejtse a kisfiús vonásait. Nem válik be, ugyanolyan kisfiús marad, csak bozontos is mellé, ami nem vonzó senkin.

Én csak alapból is markáns férfinek ajánlom a körszakállt. Van, akit nagyon tud fiatalítani.

A sima borotvált arc jött be alapból egész addig, amíg meg nem ismertem egy elképesztően jó pasit körszakállal.

43 N

2021. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a borostát szeretem 17f
2021. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami így hirtelen eszembe jut az igénytelen arcszőrzetre:

- foltosan növő szőrzet erőltetése arcon

- nyakon növő, nem karbantartott szőr

példák a felső kettőre:

[link]

[link]

/images/b/b1/Neckbeard_%28man%29.png/revision/latest?cb=20200915174610

- szakmunkásbajusz (a foltosan növő bajuszt hagyjuk úgy, ahogy van)

[link]

- ápolatlan hatást keltő szakáll:

[link]

[link]


Ill. amire nem találtam képet így hirtelen, de amikor vki a kopaszságát akarja erőltetetten kompenzálni méteres szakállal, vagy ha a fejformájához nem passzoló szakállat választ.


Ami nekem kifejezetten tetszik, az a borosta, ill. a rövid-fékhosszú, karbantartott szakáll-bajusz kombináció, pl.:

[link]

[link]

[link]

2021. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezek a fazonok jönnek be, ilyesmit vágatok én is.

2021. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!