Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy hétig mindennap bevesze...

Ha egy hétig mindennap beveszek szteroidot, akkor sokkal sűrűbb lesz utána az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a butaságot honnan veszed?
2021. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam a szteroidtól sűrűbbé válik az arcszőrzet. És hamarabb kinőnek.

Akkor ezek szerint ez tévhit?

2021. máj. 15. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen szteroidra gondolsz?
2021. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2021. máj. 15. 21:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, amelyiktől kinőnek gyorsabban és besűrűsödnek a szőrök az arcomon
2021. máj. 15. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem semmit. Az egyik haverom haverja, hallotta, hogy a buszon beszélgetnek és ott azt mondta a srác, hogy nem használ semmit, hiába szedte. Ha van minek nőni az nő. De a ritkás arcszőrzet nem sűrűsödik ettől. Azt hallotta, hogy vannak külön ilyen tesztoszteron fokozó szteroidok, de az se jó erre a célra.
2021. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta vagy a biologiahoz, szoval inkabb tanulj a baromsagok helyett.
2021. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha 2-3 naponta borotváltozok, attól se lesz jobb? 😞
2021. máj. 15. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a genetikádon nem igazán fogsz változtatni, a borotválkozás miatti szőrnövekedés csak egy mítosz. Az anabolikus szteroidokra visszatérve: a legtöbb valóban okoz fokozott szőrnövekedést, de főleg nőknél, férfiaknál inkább ellentétes hatása van: hajhullás, pattanásodás. Nem beszélve a máj- és/vagy veseproblémákról, térdfájdalmakról, illetve a pszichotikus hatásokról. Gyakorlati tudásom van, de legalább én sport miatt szedtem, méghozzá folyamatos orvosi kontroll mellett, nem pedig szőrnövesztés miatt. Ennyire azért nem volt gyatra az önértékelésem.
2021. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Genetika az arcszőröd és a hajad sűrűsége, erőssége is. Azaz a fogantatásod pillanataban eldőlt...
2021. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!