Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan beszéljek nőiesebb hangon?

Hogyan beszéljek nőiesebb hangon?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy lány létemre túl fiusan hangzok. És ez nem tetszik. Valahányszor hallom magam hangfelvételbe, irritál. Ráadásul olyan gáz, egy barátnőm telefonált a párjával, én közbe mellette álltam, valaki kérdezett valamit tőlem, megszólaltam és a csávó összeveszett a barátnőmmel, mert azt hitte, hogy egy pasi van ott a háttérben, pedig marhára az én hangom volt.


Komolyan,hogy tudnék magasabb hangon beszélni? Én se szeretem a saját hangon, ráadásul kínos helyzetekbe kerülök miatta rendszeresen.


2021. júl. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyél krétát
2021. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
Alapból nekem se túl nőies, vékony hangom van, és az a tapasztalatom, hogy nem tudsz rajta változtatni, próbáld elfogadni. Ha megjátszod magad, hogy magasabb hangod legyen, szerintem cikibb, mintha a rendes, de fiúsabb hangodon beszélnél.
2021. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Héliumos lufi.
2021. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez sajnos azon kevés dolgok egyike, amit el kell fogadnod. Megváltoztathatod ideig-óráig, de mivel alapjáraton ilyen a testfelépítésed (porcod, hangszálad, gégégd, nyelved, fogad stb).


Én is együtt érzek veled, mert lány létemre nekem is fiú hangom van. Sőt, még hogy egy lapáttad rátegyek, nagyon szexi "Évacsutkám" is van. Eléggé látszik is, mintha valami transzi lennék, vagy ilyesmi.

Ja, és a telefonos dolgokon én már csak nevetni szoktam. :D

Futárcégnél vagyok gépkocsivezető (főleg nem gyakori a női sofőr), és mikor hívom az ügyfelet, hogy 10 perc és ott vagyok, mikor kiszállok, 10/8 címen vakarja az ember a fejét, hogy Dehát ő egy sráccal beszélt az előbb telefonon, ki vagyok én???


Ilyenkor először elszomorodok, hogy már megint pasinak hittek, de mikor megszólalok, már csak mosolygok, ők pedig még mindig le vannak döbbenve, hogy "basszus, ennek tényleg mély a hangja". :DDD

2021. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj lassan és kicsit halkabban.
2021. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Megváltoztathatod ideig-óráig, de mivel alapjáraton ilyen a testfelépítésed (porcod, hangszálad, gégégd, nyelved, fogad stb), ezért nem marad tartós és hosszútávú. és tényleg nagyon megerőszakolósnak fog hangzani.


miértnemfejeztembeamondatot?! ^^""

2021. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy a saját hangod iritál, az ne zavarjon, mert mindenki utálja a saját hangját, mindenki. Az pedig nagyon bizonytalan, hogy ki mit hogy hall egy rossz minosegű telefonvonalon. Szóval semleges külső megfigyelők alapján kéne véleményt mondani a hangodról.

Amúgy szerintem ezt csak valamilyen plasztikai műtétel lehetne befolyásolni. Bár nem kizárt hogy valamilyen gyakorlatozással is változtatható. Szinészek énekesek is néha évekig gyakorolják a hangképzést bár azt nem tudom az mire irányúl.

2021. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!