Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől lehet...

Szerintetek mitől lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

van egy nagyon csendes lány az osztályban, kb csak akkor szólal meg, ha kérdezik, magától ritkán megy oda a többiekhez, pedig nincs kiközösítve, senki nem bántja, szólnak hozzá a lányok (fiúkkal eddig egyszer nem láttam beszélgetni) ha beszél, akkor is szinte suttog, alig lehet hallani, először azt hittem, hogy csak fennhordja az orrát, de én is 1-2 szer megszólítottam, és nem hosszan, de kedvesen válaszolt, bár eléggé zavarban van, amikor beszél, a ruháját és a haját igazgatja, ellenben felelésnél semennyire nem izgul

Szünetben általában csak figyeli, hogy mit csinálnak a többiek, de nem szól bele a beszélgetésbe, elég komolynak tűnik, legalábbis nem az a típus, aki pózol/hülye fejeket vág fotón, visongva beszél (félre ne értse senki, ez nem azt jelenti, hogy akire igazak az alábbiak, az hülyegyerek!)

Szerintetek ilyen az alaptermészete, vagy ha nem, mi az amitől ilyenné válhat valaki?

Ami pedig végképp furcsa számomra: ez a lány többszörös országos bajnok küzdősportban(!), és kitűnő tanuló, órákon is ritkán szólal meg, de akkor olyanokat h csak nézek.



2021. júl. 30. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Hát, már bocs Kérdező, de ez szerinte kicsit sem tartozik rád, és elég pofátlanság, hogy egy ilyen kérdést kitettél, te örülnél neki, ha rólad feltenni valaki ilyesmit? Miért zavar téged, hogy ilyen ez a lány?

Biztos nem közösségi ember, introvertált vagy szociális szorongása van, vagy még ezerféle oka lehet, hogy nem nyit az emberek felé. Lehet, hogy a múltban nagyot csalódott, vagy lehet, hogy titeket tart hülyének.Miért nem kérdezed meg tőle, miért nem kezdessz el vele barátkozni? Ha nem akar azt látni fogod rajta, akkor hagyd békén.

2021. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő, de vannak olyan emberek, akiknek van saját elképzelése a világról. Ebbe nem biztos, hogy illeszkedik egy közoktatási intézmény. Neki van egy saját világa, amit nem tud egyeztetni a közoktatásbeli katasztrófával és általában a közösségi élettel sem. Majd kialakul. Valamennyire én is ilyen voltam anno. Nagyon sok idő kellett, hogy érvényesíteni tudjam a világban az eléggé egyedinek látszó elképzeléseimet.
2021. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!