Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen angol lány nevek...

Milyen angol lány nevek tetszenek nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

Lehet akár különleges is, vagy átlagos.:)

Ami szerintetek szépen cseng és árad belőle a nőiesség akár :D.

Most alig jut eszembe több angol lány név sajnos, ezért is jó ha többet írnátok.

És oda írnátok, hogy hogy ejtitek ki őket? Csak mert néhol máshogy ejtenek ki egyes neveket.:-D



2021. júl. 30. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Elizabeth
2021. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Christine
2021. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Amy, Heather, Samantha, Hailey, Ada, Laura, Nina, Mia
2021. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Amber :)
2021. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Az Elizabeth név héber eredetű, kevés amúgy az echte angol név. De ha jó ilyen angolosított másféle név is: Sarah, Margareth, Emily, Michelle.

Itt egy kis lista, de ezek többsége sem angol eredetű:

[link]


Az én személyes kedvencem a Willow, de az nincs a listán. Fűzfát jelent angolul.

2021. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
3-as vagyok a Google fordito jol ejti. Van angol es amerikai verzio is belole.
2021. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Shannon shenon

Grace grész

Kandi kendi

Kenzie kenzi

Lindsay lindzi

Lyla lájlá

Tessa tesszá

2021. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi :D

nekem amúgy ezek a kedveinceim most hogy így beleolvastam a listába és néhányat ti is írtatok:


-Hedwig, Hedvig (vonatkoztassunk el a harry pottertől, mert amúgy különleges név szerintem :D)

-Willow (bár mindig a willow smith-whip my hair.. jut eszembe róla de amúgy csodálatos név főleg a jelentése is)

-Lilac (li-lek nek ejtem így valahogy jobban hagzik, angolos vagyok ezért nagyon érződik benne a lie szó azaz hazugság és a lack ami a hiány de leíírva és máshogy ejtve nagyon aranyos és orgonát jelent)

-Autumn (ősz és a kedvenc évszakom de szép lány név és nem mindig az őszre szociál nekem)

-Olive (egyszerű, kifinomult bár az olivára asszociál sajnos de kellemesen rövid)

-Jennie (blackpink.jennie volt az első idolom és előtte is tetszett ez a név csak úgy írvva hogy Jenny :))

-Jessica (tipikusan kis csajos hangzása van, de árad belőle nekem a nőies hangzás)

2021. júl. 30. 21:51
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
"li-lek nek ejtem így valahogy jobban hagzik" - ez nem így működik. A Lilac kiejtése lie-luhk és kész. Ha valakinek a képébe mondod, hogy lilek, azt sem fogja tudni, miről beszélsz.
2021. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Autumn Reeser :*
2021. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!