Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha én tuskó...

Miért baj az, ha én tuskó vagyok a legtöbb nővel?

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekel egy nő belső világa. Ott a teste, azzal foglalkozom. Ebből kifolyólag untatnak. Ha pedig untatnak, elküldöm őket, nem akarok beszélgetni. Amúgy sincs igazán közös témám velük.

2021. júl. 31. 09:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Kinek baj?

Ha találsz olyan igénytelen nőt, aki beéri veled, akkor engem nem zavar!

2021. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

Neked se baj, ha a legtöbb nő tuskó lesz veled. Gondolom...

Ilyenkor örülök, hogy abba a csoportba tartozok, aki nektek láthatatlan.

2021. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen hozzáállással te max olyan nő testével foglalkozhatsz, akinek fizetsz érte. A többi, a közeledbe nem megy. Egyébként kb a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy egész életedben nem lesz egy kapcsolatod sem. Nem te vagy az első, sem az utolsó ilyen.
2021. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%

Emeljük csak ki a lényeget:


"Miért baj az, ha én tuskó vagyok a legtöbb nővel?"

>

"Miért baj az, ha én tuskó vagyok?"

>

"Tuskó vagyok"

2021. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
Nem baj ez, - találsz magadnak bőven nőstény bőrbe bújt államvizsgás farönköt! Nehogy az hidd, hogy különleges vagy, - ott rohangálnak az utcán a hozzád illő farönkök!
2021. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
Pont az ilyen emberek azok akik örökre egyedül maradnak rendes kapcsolat nélkül. Másrészről meg senkit sem érdekel, nem kivételes eset.
2021. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Majd ha találok olyan nőt, aki illik hozzám, megfelel az elvárásaimnak, akkor lesz kapcsolatom. Ennyi. Addig csak szex. Az sem rossz nekem.
2021. júl. 31. 09:41
 8/39 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk ameddig nem beszélsz a nőkkel, mert nem érdekel a lelkük nem fogod tudni, hogy illik-e hozzád. Vagy nálad ez kimerül abban, hogy jó vele a szex?

Amúgy az elvárásaidról: lehet, hogy találsz olyat aki megfelel neked, viszont a nőknél alap, hogy ne legyél bunkó. Sz@rban leszel amikor ott lesz a számodra tökéletes nő viszont lekoptat téged

2021. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%
Igazából azt is megteheted - a jelenlegi mentalitásoddal, - hogy időközönként belátogatsz egy disznóólba, ahol rendezni tudod a szociálisan tökélyre csiszolt társasági életedet. A disznó még csak jelzéseket sem küld feléd, - nem hogy beszélne esetleg hozzád! A szókincsét meg nem körülményes fejben tartani!
2021. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%
8nak igaza van, egy nőnek sokat számít a verbális kapcsolat is és a viselkedés is. És nem csak a testiségek.
2021. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!