Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki szemébe nézel,...

Amikor valaki szemébe nézel, választasz egy szemét és azt nézed?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, de sokszor felmerült bennem. Mert ha csak az egyik szemét nézed, nem nézel ki furán, kancsalul?

2021. júl. 31. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, és váltogatom a szemeket, a szemközt, és a félrenézést. Ezt nagyon nehéz belőni, hogy mi az, ami szompatikus a másiknak. Ne legyen túl gyors, mert az is ijesztő, és ne bámuld, mert az már tényleg pszichopata
2021. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem könnyű feladat, ezzel én is küzdök. Nekem a másik ember szemébe nézni hosszan, eléggé intim helyzet. A barátnőmmel kellemes, de másokkal pont az ellenkezője. Legalábbis én így érzem.
2021. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

A pszichopata nem bámulja a másikat, akkor tudnád, hogy az.

A stresszes személy bámulja a másikat, pont mert stresszel. Sőt, aki miatt stresszel azt bámulja a legjobban.

2021. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz ASMR videókat, vagy retro filmeket, és nézd a színészek arcán, hogy az egyik vagy mindkettő szemére tudsz-e koncentrálni. Jobban tudod azért pl egy videóban nézni, mintha a való életben néznél farkaszemet valakivel (vagy mi az a játék, amikor egymás szemét bámuljátok, és az veszít, aki előbb pislog).
2021. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az mar reg rossz, ha ez tudatos es gorcsolsz ezen. A masik erzekeli, hogy valami nem stimmel. Ennel ezerszer jobb nem a szemebe nezni, csak idonkent. Aki elengedi magat, annak is elvandorol a tekintete, mikor pedig a masik szemebe nez, nem szuggeralni kell.
2021. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom, hogy a másik szemébe kell nézni. Az érdekelt, hogy a szemkontaktus igazából az e hogy csak az egyik szemét nézed, mert a kettőt én legalábbis nem tudom.
2021. júl. 31. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés:). Én az egyik szemét szoktam nézni, és van, hogy ránézek a másikra is, de egyszerre mindkettőt nem nézem. Más az arckifejezés az egyik-, és a másik oldalon is.
2021. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!