Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alacsony nők miért nézik...

Az alacsony nők miért nézik le a magas nőket?

Figyelt kérdés
Pl. egy 150 centis nő "lenéz" egy 170+ centiset. Mindig olyanokat mondanak az alacsony nők, hogy hálásak, hogy ők alacsonyak, sosem akarnának magasak lenni, meg hogy biztos nagyon rossz lehet nőként magasnak lenni. Ők férfiasnak tartják a magas nőket, nem veszik őket nőszámba. Ez a magas nőknek milyen érzés? Az alacsony nők többsége miért viselkedik így? Hogy többre tartja magát, nőisebbnek tartja magát mert ő alacsony.

2021. aug. 1. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy így lenne egy normális embernél, de ez a magasságkérdés örök téma. Férfinál az a jó ha ilyen igazi lóba*ó méreteid vannak, nőnél meg minél kisebb cukibb legyél. Ennek túl nagy szerepe van úgy érzem.

Egyébként nem tudom.

2021. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

158 centi vagyok és nem nézem le a magas nőket, hanem irigylem őket. Egyébként a legjobb barátnőm 183 centi.

Ha már valaki valakit lenéz, akkor a magasak az alacsonyakat, hiszen szó szerint lefelé kell nézniük rájuk :D

2021. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Állításod nem igaz. Nem is értem, hogy honnan szedted ezt a baromságot.
2021. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1%
Én azt tapasztalom, semmi se jó nekik. Ha kicsi a mellük az, ha nagy, akkor kicsire vágynak, ha alcsonyak, akkor magasak akarnak lenni, ha magasak akkor meg kicsik, a kevés választék miatt.
2021. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Én 170+ vagyok, de még nem vettem észre hogy ezért bárki lenézett volna. Azért már szóltak be, hogy a férjemnél is magasabb vagyok egy picivel, de önmagában a magasságomért soha.
2021. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
152 cm vagyok, 28 éves nőként. Miért néznék le bárkit is a magassága miatt? Szerintem ponthogy az alacsonyak az elfogadóbbak. Én, és szerintem a legtöbb 150cm körüli nő örülne, ha magasabb lenne. Szóval értelmetlen a kérdésed.
2021. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is kicsi vagyok, és egyáltalán nem nézem le a magas nőket, bár fordított esetben már tapasztaltam ilyesmit. Szóval szerintem nem magasságtól, hanem embertől függ ez a dolog.
2021. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Mi van??
2021. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem már néztek le azért, mert alacsony vagyok.
2021. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok. Kössz a lepontozást. Abszolút nem logikus a kérdező elve. Végülis nálunk alacsonyaknál jobban senki sem tudja, hogy a magasságon nem lehet változtatni, de biztos lenézzük a csúnya, gonosz 170+ centis nőket. 🤔 Ennél nagyobb hülyeséget....
2021. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!