Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó, hogy ne legyek?

Bunkó, hogy ne legyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy valamikor bunkó vagyok. Pl: meglátok szomszédot nem köszönök. Ezen szeretnék változtatni!

Trollok ne írjanak!



2021. aug. 2. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a trollok ne írjanak tipikusan egy troll csali mindig.

Amúgy tudatosan próbálj hatni magadra.

2021. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Talán köszönj?

A normális viselkedéshez csak akarat és odafigyelés kell.

2021. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megpróbálom! Hálás vagyok, hogy segítettek! 🥰🥰🥰🥰
2021. aug. 2. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt is kipróbàlhatod, hogy köszönés helyett ugatva odafutsz és lábon harapod.
2021. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem értem miért kellene köszönni a szomszédnak vagy talán jóban vagytok vagy hogy van ez?Kötelező mindenkinek köszönni vagy nem értem.Én csak annak köszönök aki úgy is viselkedik hogy kiérdemelje,ennyi.A szomszédok több mint fele nálunk vad paraszt,akkor is köszöngetni kell?Ugyanmár.Ha semleges a viszony akkor nyilván köszönök de amúgy nem
2021. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj mindig mindenkinek megfelelni! Ha vannak határaid, attól nem leszel bunkó. Amúgy kismértékű 'bunkóság' még belefér. Legalább nem fog mindenki egy konformista tejbetöknek tartani.
2021. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is bunkó vagyok. Én elfogadtam magam, és sokkal jobb. Már nem érdekelnek a társadalmi elvárások.
2021. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor azt érzed, hogy hogyan NE viselkedjél, akkor tedd a kivitelezhetőbb verziót. Pl.: meglátod a szomszédot, előjön, hogy bunkón akarsz vele viselkedni. Ezt gondold át, hogy miért "jó", mivel jár, és mérlegeld hosszútávon: megéri-e?

Ha rájössz, hogy nem éri meg, akkor cselekedj helyesen, és köszönj.

2021. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!