Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek jókedvű? Van jó...

Hogyan legyek jókedvű? Van jó munkahelyem, szeretett párom, gyermekem, mégis tiszta depi vagyok a sok idióta, bunkó, törtető ember miatt.

Figyelt kérdés

Sokszor direkt mosolygok, hátha jobb lesz a kedvem, de elég egy 10 perc emberek között és kiszaladnék a világból.

Ami megnyugtat az a magány, relaxálás, kertészkedés.

Szedtem már mg-ot de még rosszabb lett a kedvem. Mit tegyek még?


2019. márc. 6. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jó munkám nincs, se párom, se gyerekem.....pfff...😒😒😒
2019. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jókor kell lenni jó helyen, akkor boldogítanak az emberek :) Tapasztalatból mondom.
2019. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Vedd természetesenek azt, hogy minden nem baráti, családi közösségben természetes a verseny (legyen az munka, sport, tudomány, művészet, stb.).


Van aki korrektül versenyez (az ilyen is kellemetlen lehet ránk nézve, de korrekt ember az ilyennel tisztességesen versenyez), van aki nem.


Akik nem korrektek veled, azokkal legyél távolságtartó, munkában kb. úgy állj hozzájuk, hogy ezekkel is a közös munkát a munkahelyi etikai kódex kifogástalan betartásával végzed, de egyébként meg semmit sem jelentenek neked.

2019. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!