Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalságról?

Figyelt kérdés

Van ez a videó: https://www.youtube.com/watch?v=CU4zW9SKWMA&t


És ezt megnéztem, és azt mondom hogy egy ISIS lefejezéses videó vígjáték ehhez képest.


2021. aug. 4. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Semmivel nem voltunk különbek mi sem. Csak hála az égnek mi még szórakozhattunk úgy, hogy senki nem tolt kamerát az arcunkba, és nem örökítette meg, amit műveltünk.

Én is emlékszem az újdonság élményére, ebben a korban az ember elhiszi, hogy van jövője, ettől extázisban van.

Jár nekik is ez az időszak, csak nem kéne közvetíteni.

2021. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is voltam fiatal, mégsem viselkedtem így. Az osztálytársaim sem voltak ilyenek.
2021. aug. 4. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Jó, tudom, te is egy kis különleges hópehely vagy, nincs ezzel gond. De szerintem a videón lévő fiatalokkal sincsen, leszámítva a terhes kis csajt, azt tényleg probléma.

De most mi a gond azzal, ha fiatalok jól érzik magukat?

Ezek közül a fiatalok közül valaki szakmunkás lesz, jó vagy kevésbé jó, mások egyetemre mennek és diplomás közgazdászok, orvosok, mérnökök lesznek.

Javaslom neked kérdező, ha nem tetszik az ilyesmi, akkor 10km-es körben kerülj el minden egyetemi bulit (de még a golyaavatókat is), mert azokon még sokkal zűrösebb arcok vannak és durvább dolgok is megtörténnek.

2021. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne legyél már ekkora magas lóról leszólós boomer. "jaj ezek a mai fiatalok" olyan izzadtságszagú közhely.
2021. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt rögtön gondoltam, hogy te nem voltál ilyen, mert akkor nem éreznéd tőle rosszul magad attól, hogy ilyet látsz.
2021. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is fiatal vagyok, de őszintén szólva undorodom tőlük. A környezetemben lévő fiúk közül szinte alig van normális, mindegyik beképzelt, nagyképű, szombat reggelenként beb@szva meg drogozva mennek haza, egész nap cigiznek stb. A csajoknak meg ezek a 2 méteres műkörmök, smink, tetkó stb. olyan undorítóan néznek ki. Jó, az idősebbek biztos azt mondják, hogy "hát az ő korukban is ilyenek voltak a fiatalok", de b@szki. Komolyan, ha választani kellene, hogy nekem a mostani fiatalsággal kell együtt élnem vagy a pl.: 50-60 évvel ezelőttivel, tuti az utóbbit választanám.

19/F

2021. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

"Ezek közül a fiatalok közül valaki szakmunkás lesz, jó vagy kevésbé jó, mások egyetemre mennek és diplomás közgazdászok, orvosok, mérnökök lesznek." - Ja, persze... többségüket majd anyuci, apuci eltartja 30 éves koráig (mert életképtelenek), utána meg elmennek árufeltöltönek vagy mosogatni a bulidiplomájukkal... És ezeknek kellene megtermelniük a nyugdíjamat 30 év múlva...

30/F

2021. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg, de nem ismerek mai fiatalokat. Úgy értem, amit látnék egy videón, az ugyanolyan lenne, mint mikor az amerikaiakról mond véleményt valaki sorozatok alapján.
2021. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez itt nem egy fesztivál, ahol felszabadulnak, isznak, buliznak a fiatalok? Ahol kikerülnek az iskola és alapvetően a hétköznapok korlátaiból? Szerinted a tér kellős közepén soksok Matulabácsinak meg Tutajosnak kéne ücsörögnie csónakokban, és várni a nyár végét? Vagy mit kéne tenniük?

Mielőtt még azt hiszed, valami sablonfiatal vagyok, nagy arccal, aki feltaláltam a kanálban a mélyedést, nem. 40 elmúltam, és a munkám miatt egy vagon semmirekellő tizenéves koruk végén járó gyerekkel találkozok minden nap, és megvan az, hogy a nagy átlag funkcionális analfabéta, nulla élettapasztalattal, meg rohadt nagy mellénnyel, anyu-apu által megtömött pénztárcákkal. De bmeg, ez egy fesztivál... Ismered a hétköznapjaikat? Melyik, mit tesz le az asztalra? Amúgy csak belenéztem a videóba, nagyrészt áttekerve, de ennyi is elég volt, hogy én is előítéletes legyek. Na de most nem a fiatalokkal szemben...

2021. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
No comment.
2021. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!