Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindenki utal es bolondnak...

Ha mindenki utal es bolondnak nez, akkor bolond vagyok?...

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 15:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Altalaban nem zavar, hogy kulonosnek, bolondnak neznek, de ez most nagyon faj.

Hogy a ferfi, aki eddig szerett, most fél tolem, bolondnak nez, ellensegnek tart o is es ellenem szovetkezik...

Eddig is ugyanigy viselkedtem vele, zaklato modon(?) eddig szerette, nem nezett bolondnak, sőt, ő kerte, hogy irjak sokat. Orult, hogy mindig megvarom.

2021. aug. 4. 16:05
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert izgalmas volt neki. De most már döntött, így kénytelen vagy ezt elfogadni.
2021. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Csak azert dontott, mert valaki feldobott minket. Tudom is, hogy ki.

Amugy meg most is egyutt lehetnenk...

2021. aug. 4. 16:11
 14/21 A kérdező kommentje:

Eddig én voltam neki a szeretnivaló bolondos, most meg az őrült, beteg, akitol félni kell.


Nem a tarsadalmi elvarasok szerinti se az életvezetesem, se a mindenféle dolgaim az eletben. Ezt lehet olyan szögből is nezni, hogy fu, de bator vagy es erdekes, hogy igy elsz, meg ugy is lehet nezni, hogy elmebeteg, beteges, akitol felni kell. Vekony a hatarvonal.

2021. aug. 4. 16:17
 15/21 A kérdező kommentje:
Online is mindig azt hiszik, hogy troll vagyok, meg hulye vagyok, nem hiszik el, hogy igaz, amit irok.
2021. aug. 4. 16:21
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A határvonal a szeretet. Ez az ember jó eséllyel nem szeretett téged. Csak dugni akart veled. mivel szokatlan vagy, ez biztos izgalmas volt neki. viszont mikor választani kellett akkor a családját választotta, mert azt szereti. bár ha megcsalta akkor kérdéses hogy szereti e, de valamiért mégis csak őket választotta. na mindegy. ezzel nem tudsz mit tenni. szerintem hagyd békén őket! mert zaklatásért még rendőrséghez is fordulhat, az meg nem lesz jó neked sem.
2021. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Eddig azt szerettem benne legjobban, meg sokminden mast is, hogy nem nezett engem bolondnak es nem félt tolem, mint az osszes tobbi ember.
2021. aug. 4. 16:44
 18/21 A kérdező kommentje:

Meg hogy baromira tetszettem neki kulsoleg is.

Mindenki mas levegonek nez az utcan.

Se belsoleg, se kulsoleg nem erdeklek senkit, csak o ertekelt, de nagyon. Meg én is őt.

2021. aug. 4. 17:27
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, mit-hogyan kellene máshogyan látnod, hogyan kellene máshogyan viselkedned, hogy ne így lássanak.
2021. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1-2 ember furának tart és nem bír a közeledben lenni, de 8 másik igen.


Akkor az az 1-2 ember a furcsa.


Ha minden ember furcsának tart, nem akart veled kommunikálni stb... akkor veled van a baj.


Öteletem sincs, hogy mi, de mindenképpen veled van a baj.

2021. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!