Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem nézik bolondnak azokat az...

Nem nézik bolondnak azokat az embereket akik mosolyogva járkálnak az utcán?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam folyton mosolyogva jön be, viszont rajta kívül mindenki más lebiggyesztett szájjal, morcosan..tehát ha ok nelkul mosolygok (legalább egy kicsit) nem tűnnék idiótának? Szeretnék kedvesebbnek tűnni.

2016. dec. 10. 03:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De bolondnak nézik. Én reggelente (nekem most van reggel, korai műszak stb.) mindig vicces könyvet olvasok a buszon, és nevetek is. Néhányan szerintem el is átkoznak, és de, totál idiótának néznek, csak engem nem érdekel.

Ok nélkül mosolyogni, igen, kicsit inkább ijesztő, de valószínűleg az osztálytársadnak van oka vidámnak lenni. Szerintem optimista, jól csinálja.

A mosoly segít, vannak, akik visszamosolyognak, a többivel meg nem kell foglalkozni!

2016. dec. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor után az ember ki nő abból.,hogy mással foglalkozzon.. Majd aztán persze ha már nincs élete, megint fontosabb lesz a másik. ..
2016. dec. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ha valaki vicceset olvas, azt hülyének nézik. Aki ok nélkül széles vigyorral közlekedik, azt talán.


Kedvesebb nem ettől leszel. Lehet semlegesen kedves arcot is vágni.

2016. dec. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én akkor érzem magam idiótának,amikor megyek az utcán,majd ránézek valakire és elröhögöm magam.Nem tudom miért,de akkor össze vissza nevetek,mikor tudom,hogy nem kéne. :D
2016. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ok nélkül csinálsz bármit is, de. 😃

Sokan igen, sokan nem.

2016. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy erdélyi származású:)

Még nem láttam mosolygó magyart, esetleg csak vicsorgót. Illetve de, van egy ismerősöm, de anyai ágon Szlovák.

Alapvetően te lennél normális, de az ő szemükben lehet, hogy idióta. A fogyatékosság a részükről jön viszont.

2016. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a kegyetlen világban csak te tudsz mosolyogni a világra, ő nem.
2016. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor eszembe jut valami, és kiül az arcomra mosoly vagy más, és volt már, hogy megnéztek.
2016. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!