Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők,ez milyen érzelemvilághoz...

Nők,ez milyen érzelemvilághoz köthető nálatok?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen vannak nők,akik megsimítják a másik karját beszéd közben.Ebben van valami szexuális indíttatás,vagy csak pusztán kedvesség? Én férfi vagyok,abból indulok ki,hogy másik férfinek nem csinálnék ilyet,max.nőnek,de csak aki tetszik valamennyire.
2021. aug. 4. 16:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs, ez csak sima biztató\vigasztaló gesztus.
2021. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az, hogy egy férfi csak akkor mutat gondoskodó gesztust ha dugató a nő a szemében, elég szomorú.
2021. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%

2es, gondolom nő vagy.

Nem, de gondolom nem fogsz olyan embereket simogatni, akiktől undorodsz külsőleg vagy taszítanak.

Ha a szótáradban a "nem undorom tőle, szimpi" = dugható, akkor hát legyen.

2021. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Gondoskodó gesztus férfi részéről nem csak fizikai érintés lehet.

2021. aug. 4. 17:11
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
"Nem, de gondolom nem fogsz olyan embereket simogatni, akiktől undorodsz külsőleg vagy taszítanak." Nem undorodok senki külsejétől, maximum nem vonz szexuálisan. És de , megsimogatnám a karját ha vagyunk olyan bizalmas viszonyban hogy elmondja mi bántja.
2021. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mi nők egymás karját is megsimítjuk ha arról van szó, mindenféle szexuális vonzalom nélkül.
2021. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2021. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván idegen ember karját nem simogatom. Női ismerőseimet akikkel vagyok olyan nexusban, hogy meg merem tenni. Ennek nincs semmiféle szexuális tartalma. Ez lehet: örülök, hogy látlak, vagy együttérző, támogató.

Azt is figyelembe veszem, hogy aki nem szereti az ilyen érintések, annál nem teszem. Ez kb. olyan mint az ölelés.


Férfiak felé ilyen gesztust nem teszek, mert az már félreérthető lenne. Bár voltak olyan kollégáim akikkel megtettem, és nem gondoltak bele hátsó szándékot. Mert van az a szituáció, amikor jólesik egy ilyen érintés, figyelmesség.

2021. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Ha valakit kedvelek, mint csak ember (ha férfi ha nő), és beszélgetünk, vigasztalom, segítem, akaratlanul is testi kontaktust teremtek. Ráteszem a vállára, hátára, kajrára a kezem. SEMMI szexualitás nincs benne. Sőt, azokat a férfiakat, akikhez vonzódom, kifejezetten nem fogdosom így.
2021. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én ezt a dolgot hanyagolom erősen, és nem is akarom, hogy egy nő vagy más tegye ezt velem, aminek már volt, hogy hangot adtam. Ezekből szokott lenni a bajos események.
2021. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!